Bytový architekt, okna a vrata - 08.01.2014

Práce bytového architekta při navrhování nejen interiérů

Práce bytového architekta zahrnuje nejenom návhy a relizace obytných prostor a jejich vybavení, ale zvláště pokud se podílí na celkové rekonstrukci bytu, nebo spolupracuje již při návrhu novostaveb, může vám pomoci s umístěním oken, dveří a podobně. Možná si řeknete, že to je práce architekta, který vytváří projekt domu, ale to by pak znamenalo, že se bytový architekt dostane až k pevně danému dispozičnímu řešení a to by byla škoda. Nejenom okna a dveře, bytový architekt Vám může pomoci dokonce s takovými věcmi, jako jsou garážová vrata.

Bytový architekt může vtisknout obytnému prostoru osobitost, zároveň s důrazem na účelnost a funkčnost a proto by měl být již součástí procesu, ve kterém se o charakteru bydlení rozhoduje. Jen tak může jeho vybavování a řešení věnovat maximální pozornost. Domov je místo nezaměnitelný a můžeme v něm strávit podstatnou část života. Proto na jeho řešení velmi záleží, abychom se zkrátka cítili jako doma.

Interiér navazuje na architekturu stavby a odpovídá  také životnímu stylu uživatele. Bytový architekt se snaží plnit požadavky zákazníka, aby byly zachovány veškeré funkce kladené na na bydlení a nebyla narušena celková koncepce prostoru, bytu a domu.

Veronika Kostová, bytový architekt Praha

Navrhnu Vám účelné dispoziční řešení interiéru. Mám zkušennosti s vybavováním interiérů nábytkem a umělecko-řemeslnými doplňky. Ty propůjčí Vašemu bytu osobitost a přitom vše zůstane účelné a pěkné. Jako bytový architekt po navrhnu interier s atraktivním designem. Prohlédněte si prosím mé webové stránky a především pak služby bytového architekta a portfolio realizovaných prací.