Domácí trezor Vám zajistí krásnou a klidnou letní dovolenou - 19.06.2014

Domácí trezor Monaco 45

Domácí trezor Monaco 45

Letní měsíce se nezadržitelně blíží a Vy se již nemůžete dočkat své vysněné dovolené a zaslouženého odpočinku, který už tak nutně potřebujete? Pokud se každoročně strachujete, že své cennosti při odjezdu zanecháváte doma na pospas osudu, pořiďte si domácí trezor, který Vaše šperky, finanční hotovost či cenné dokumenty a doklady ochrání a Vám tak zajistí klidnou a pohodovou dovolenou. Nejdůležitější osobní věci budou zamčené v bezpečí Vašeho trezoru. Pokud jste se rozhodli pro změnu a své nejcennější věci již nechcete nechávat položené volně po bytě, děláte správně a díky trezoru si užijete nejen pohodovou a klidnou dovolenou, ale i jiné všední dny, které nebudete trávit doma.

Klidný odpočinek na Vaší dovolené díky domácím trezorům a sejfům

Domácí trezor Monaco 65

Domácí trezor Monaco 65

Při odjezdu na dovolenou je dobré, dodržovat základní a jednoduchá bezpečností opatření, která Vás nic nestojí a zvýší bezpečnost Vašeho obydlí. Trezor sice zůstane na svém místě, ale Vy se můžete preventivně vyvarovat poškození dveří, zámků, oken apod. Chraňte si tedy své obydlí jak jen nejvíce to lze. Pro ochranu Vašich cenností Vám doporučujeme trezor Monaco, který má dvouplášťový korpus a ohnivzdornou izolaci ve dveřích a v těle trezoru. Perfektně tak ochrání, co je třeba.

Domácí trezor ochrání Vaše cennosti, ale co Váš byt?

Odjíždíte-li tedy na dovolenou, dodržujte pár základních bezpečnostních pravidel a ochraňte si tak svůj byt a trezor co nejvíce. Ujistěte se, že jsou opravdu zavřena všechna okna a zamčeny všechny možné dveře. Klíče nikdy neschovávejte pod rohožkou i v případě, že druhý den má přijít někdo z blízkých a klíč by si vzal. Pokud máte trezor s klíčovým zámkem, nikdy nenechávejte klíč ve stejné místnosti jako je trezor. Zloděj si může vytipovat právě tento okamžik a do domu může vniknout. Neupozorňujte tedy zbytečně na Vaši nepřítomnost. O svém odjezdu informujte pouze ty nejbližší a pověřte např. babičky a dědečky, aby v době Vaší nepřítomnosti dohlédli na obydlí. Mohou třeba zalévat květiny, sekat trávník, pravidelně vybírat schránku, zkrátka, aby bylo vidět, že byt stále někdo obývá. Pokud bude schránka přeplněna reklamními letáky, je to už první ukazatel, že byt je možná prázdný a zloději se k Vašemu bytu mohou slétat jako mouchy na lep.

Domácí trezor Samoa 120 EL

Domácí trezor Samoa 120 EL

Domácí trezor aneb hurá na dovolenou!

Na letní dovolenou se těšíte celý rok, nenechejte si jí zkazit strachem a obavami ze zlodějů, kteří by do Vašeho obydlí mohli vniknout a odcizit Vám tak ty nejdražší a nejmilejší cennosti, které pro Vás mají nevyčíslitelnou hodnotu. Náš tým esejfy.net Vám přiveze a namontuje jen ty nejkvalitnější domácí trezory a sejfy ve kterých budou Vaše cennosti střeženy jako ty královské.