Garážová vrata a jejich montáž - 27.06.2014

Montáž garážových vrat vlastními silami

garážová vrata montážGarážová vrata dnes nejsou drahá a možná přemýšlíte, že si je zakoupíte, sami nainstalujete a ušetříte. Možné to je, vrata je schopný namontovat i zdatný kutil, ale musí mít kompletní informace a být dopodrobna obeznámen s funkcí vrat a jejich technickými specifikacemi. Asi jako v každém oboru, důležitou roli hraje zkušennost a pokud jste si sami namontovali například plastová okna a máte potřebné nástrojové vybavení, není důvod, proč byste neměli garážová vrata zvládnout také. Na druhou stranu jsou tu důvody, proč i v takovém případě vybrat zkušenou firmu. 

Nabízíme sekční vrata, rolovací vrata a další typy garážových vrat. Vše ve vysoké kvalitě od firmy Eurowin.

Když se něco pokazí

Výklopná garážová vrataGarážová vrata nekupujete každý den a pak můžete být překvapeni, když na místě nastanou problémy. Je možné, že bude třeba udělat některé stavební úpravy, nebo naopak netušíte, že se jim lze vyhnout, pokud změníte konfiguraci vrat. Někteří výrobci také  dodávají přesné množství dílů, ani šroubek navíc. Může se Vám stát, že na místě nebudete schopni řemeslně na dobré úrovni některé díly upravit a to může mít za následek estetické, nebo funkční škody. Důležité je vrata správně nastavit, aby nejenom spolehlivě chodila, ale také aby nedocházelo k nadměrné zátěži některých dílů a opotřebení a tím pádem k závadě v budoucnu. Jde samozřejmě i o Vaše zdraví, nebo zdraví Vašich blízkých. Vrata musí být bezpečná.

Nechte si namontovat garážová vrata odborníky

Instalace sekčních vratZkušení odborníci jsou samozřejmě vybavení potřebnou technikou a náhradními díly a díky svým zkušennostem mohou spoustu nenadálých událostí vyřešit přímo na místě. Naše firma poskytuje na vrata a jejich montáž navíc  prodlouženou záruku, takže můžete být v klidu. Umíte si představit, že se Vaše vrata pokazí na delší dobu, než seženete potřebné součástky? Asi ano, ale tomu se dá předejít. My poskytujeme nepřetržitý 24 hodinový servis.

Náklady

Jak je to s finanční stránkou u garážových vrat, která je asi hlavním důvodem pro montáž vlastními silami? Kupodivu vůbec nemusí vyjít levněji. Když si odmyslíme možné náklady do budoucna díky neodborné montáži, ani na počátku nejspíš neušetříte, pokud nekoupíte vrata pochybné kvality, která firmy z důvodu reklamací odmítají montovat. Velkoodběratelé mají logicky lepší ceny u výrobců a do přeprodávají je vždy s určitou marží i když je nemontují. Montáž pak většinou bývá zvýhodněná. Můžete narazit na nabídky jako montáž za korunu a možná si řeknete, že je to trochu žonglování s čísly, ale pokud vše porovnáte, uvidíte, že to vyjde na téměř stejné peníze. Nechte si nezávazně zpracovat poptávku v našem formuláři na stránce garážová vrata ceník. Jsme si jisti, že najdete těžko lepší nabídku při zachování špičkové kvality komponent a zpracování.