Garážová vrata a náhradní díly - 29.11.2014

Kvalitní komponenty a odborná montáž jsou pro dlouhodobý a bezproblémový provoz garážových vrat určující. My jsme kvalitou našich komponent a montáže jistí, a proto dáváme našim zákazníkům prodlouženou šestiletou záruku na celý komplet, tedy na námi namontovaná garážová vrata z prověřených a kvalitních dílů. O tom, že ke své práci přistupujeme odpovědně svědčí to, že se v segmentu na trhu pohybujeme už dvacet let, s minimem reklamací.

Servis a opravy garážových vrat

pohon průmyslových sekčních vrat

Garážová vrata, ač se jejich kvalita stále lepší se mohou pokazit jako každý jiný výrobek. Nabízíme záruční i pozáruční servis garážových vrat jak těch námi montovaných, tak pozáruční vrat jiných výrobců a montážních firem. Vycházíme tak vstříc nejen těm uživatelům, kde například montážní firma již zanikla a výrobce nechce s realizací mít nic společného, ale všem, kteří hledají odborně zdatné a spolehlivé profesionály.

Náhradní díly pro garážová vrata

Každý typ garážových vrat má svoji sadu komponent a někdy může být sehnat náhradní díl trochu problém zvláště, pokud se již daný set nevyrábí. Pokud máte vrata značky Doorhan, obraťte se s výhodu na nás, poněvadž komponenty pro výrobu garážových vrat odebíráme právě od tohoto výrobce. Jsme však schopni opatřit si náhradní díly i pro vrata jiných výrobců, běžně se u nás vyskytujících. Zavolejte, navrhneme Vám vhodné řešení.