Garážová vrata cena a kvalita - 27.12.2014

Kalita garážových vrat

Sekční garážová vrataGarážová vrata a jejich kvalita se odvíjí vždy od kvality komponent a odborné montáže. Díly vyrábějí různí výrobci a ne vždy platí, že zvučné jméno, rovná se automaticky kvalita. Ani cena garážových vrat nemusí být určující. Zvučné jméno to je obvykle jen víc peněz do reklamy, ale s konstrukčním řešením, kvalitou a spolehlivostí přímo nesouvisí. Jak se v tom tedy vyznat?

Testovali jsme před lety garážová vrata a vratovou techniku několika výrobců a po zralé úvaze vsadili na vrata Doorhan. Tato značka se závodem v čechách přináší progresivní řešení a díly jsou vysoce kvalitní a odolné, což se nám potvrdilo při porovnávání s jinými, na českém trhu známějšími výrobci. Kromě našich vlastních zkušenností jsme měli i reference od zákazníků, kteří si pořizovali již druhá garážová vrata a vybourávali jsme v mnoha případech poměrně mladá vrata nejmenovaného výrobce, která nevydržela docela běžný provoz. Pokud jste navštívili náš stánek na poslední výstavě For Arch, mohli jsme Vám názorně demonstrovat rozdíly a slabá místa, která má Doorhan náležitě ošetřená.

Při naší práci se někdy setkáváme s názorem, že vrata Doorhan nemají takzvaně „dobrou pověst“. Většinou jsou to blíže nespecifikované zprávy z doslechu, které trochu připomínají tvrzení zastánců a odpůrců automobilových značek v internetových fórech. Z naší praxe nevíme o nikom, kdo tato vrata má a pokazila by se tak, že by byla zralá na výměnu jako ta ve výše vzpomínaných případech. Vlastně můžeme tvrdit, že poruchovost je naprosto minimální. Alespoň u těch vrat, která jsme sami instalovali. Proto také poskytujeme standardně šestiletou záruku.

Cena garážových vrat

Abych se vrátil k výběru garážových vrat, ještě jedna věc nás oslovila a tou byla příznivá cena, která si dovoluji tvrdit je vztažená ke kvalitě nejlepší na trhu. Cena pro nás při výběru nebyla ani hlavním kritériem, protože jsme toho názoru, že pokud něco ošidíte, časem Vás doženou problémy. Proto jsme zavrhli laciná řešení a vydali se cestou nejlepšího poměru cena – výkon, což obecně bývá nejlepší volba. Výsledkem je, že Vám můžeme nabídnout kvalitní garážová vrata za super cenu. Samozřejmostí je odborná montáž a již vzpomínaná záruka. Zašlete nám nezávazně poptávkový formulář na stránce Garážová vrata Cena.

Nechte si spočítat cenu garážových vrat!

Široký výběr garážových vrat a dalších produktů

Vybrat si u nás můžete sekční garážová vrata, rolovací vrata, křídlová vrata a brány, průmyslová, požární, výklopná a mnohá další. Dále Vám nabízíme plastová okna, hliníková okna a dveře, automatické dveře, závory, parkovací systémy a další produkty, které najdete přehledně na našich stránkách.