Garážová vrata dvoukřídlá - 07.10.2014

Garážová vrata dvoukřídláJedním z oblíbených typů vrat jsou garážová vrata dvoukřídlá. Křídlová vrata jsou tradiční řešení všude tam, kde má garáž omezený vnitřní prostor a naopak dost místa před vraty. Nabízíme Vám  jednokřídlá, nebou dvoukřídlá vrata v mnoha barvách a dekorech, mnoha druzích prosklení a s různými doplňky na míru Vaší garáži. Vrata splňují náročné bezpečnostní a funkční parametry. Výborné tepelně izolační vlastnosti vykazují díky speciální sendvičové konstrukci z ocelových pozinkovaných profilů s přerušeným tepelným mostem a kvalitním těsněním všech částí. Více informací naleznete na stránce dvoukřídlá garážová vrata.

Bezpečnost

Garážová vrata jsou doplněna mechanismy, které zajišťují bezpečnost jejich používání. Jsou zabezpečena v zavřené poloze ručním rozvorovým mechanismem společně s uzamykatelným kováním, zamykání křídel vrat  je dvoubodové, mají ochranu před nadměrným otevřením křídla, zarážku proti nekontrolovatelnému uzavření, ochranu pantů proti vysazení, aretaci otevřené polohy,ochrana proti sevření prstů.

Konfigurace garážových vrat

Křídla mohou být symetrická, nebo asymetrická. Mohou být dovybavena automatickým motorovým systémem ovládání. Kontaktujte nás a zjistěte si prosím další podrobnosti o možnosti montáže křídlových vrat přímo ve Vašich dispozicích. Nabízíme Vám i další druhy garážových vrat. Možná že netušíte, že jsou pro Vás i vhodnější typy, jako například skládací garážová vrata, které se dají použít obdobně a jsou vhodná zvláště pro dílny.