Garážová vrata Praha a okolí – doprava zdarma - 27.07.2014

Doprava garážových vrat zdarma

Prosklená garážová vrataNaše firma sídlí ve Vítězově, obci poblíž Kolína. To nám dává výhodu dobré dopravní obslužnosti nejenom pro oblast Čech, ale i západní Moravu. Garážová vrata je pochopitelně potřeba nějak na místo určení dovézt a vzdálenost je důležitá. Přesto vycházíme vstříc našim zákazníkům a neúčtujeme si dopravu do 100 km. Do některých míst s dobrým spojením do 150 km. Bohužel ceny pohonných hmot s určitými výkyvy spíše stoupají a tak pro vzdálenější místa si nějaký poplatek za dopravu ač neradi účtujeme. To samozřejmě neznamená, že bychom chtěli odradit zákazníky ze západních Čech, nebo Slezka. Všude zde naše vrata montujeme a jsme přesvědčeni, že i s dopravným jde stále o skvělé ceny, které si můžete ověřit zasláním poptávkového formuláře na stránce garážová vrata ceník.

Praha a další města a obce s dopravou zdarma

Hlavním působištěm naší firmy je samozřejmě Praha. Garážová vrata s dopravou zdarma můžete využít v v následujících lokalitách: Kolín, Pardubice, Hradec Králové,  Nymburk, Poděbrady,  Havlíčkův Brod, Kutná Hora,  Čelákovice, , Milovice, , Brandýs nad Labem, Mladá Boleslav Český Brod, Chrudim, Kostelec nad Černými lesy,  Rychnov nad Kněžnou, Vysoké Mýto, Hlinsko, Jihlava, Litomyšl, Humpolec, Vlašim, Benešov a všechny obce v okolí. V případě větších a firemních zakázek je samozřejmá doprava zdarma po celém území České republiky. Pokud jste z Prahy, podívejte se na stránku garážová vrata Praha, kde naleznete podrobnější informace o dodávce garážových vrat.

Informace o typech námi nabízených vrat naleznete na stránce garážová vrata. Kontaktujte nás v případě zájmu emailem: info@eurowin.cz, již zmíněným poptávkovým formulářem, něbo na některém z následujících telefonních čísel: 321 671 894, 606 607 755, 606 646 445.

Nejen garážová vrata

To samé, ale s ohledem na minimální objem zakázky, co v případě garážových vrat platí i pro naše další produkty, tedy plastová okna a dveře, automatické dveře, závory, parkovací systémy a další. Vše naleznete na našich stránkách v hlavním menu pod produkty. Zavolejte nám, těšíme se na setkání a spolupráci s Vámi.