Garážové vrata - 28.09.2014

Garážové vrata nabízíme nejenom v Čechách, ale díky naší poloze naší výrobny ve Vítězově u Kolína máme v dosahu i západní Moravu, včetně Brna. Je to sice o něco dál a účtujeme si něco za dopravu, ale přesto jsme Vám schopni nabídnout garážová vrata za zajímavé ceny. Mnohá místa na Moravě nejsou ani dál, než Plzeň, Karlovy Vary a další města v západních, nebo Severních Čechách. Můžete využít našich slev, které často nabízíme v rámci našich akcí.

Nechte si spočítat cenu garážových vrat!

Naším hlavním odbytištěm je Praha a Středočeský kraj, kde nabízíme standardně do 100 km dopravu zdarma. Pro více informací o Praze a okolí navštivte prosím stránku Garážová vrata Praha.

sekční garážová vrataMezi naše nejprodávanější typy garážových vrat patří sekční vrata, následují rolovací vrata, brány garážové vrata dvoukřídlé, výklopná garážová vrata a další náš sortiment, který naleznete na těchto stránkách včetně plastových oken, dveří venkovních i vnitřních, automatických dveří GU a parkovací a zabezpečovací techniky. Můžete mít garážové vrata s pohonem i bez, u nás si vybere každý a navíc za skvělé ceny.

Pokud máte zájem o garážové vrata sekční, nebo rolovací, napište si prosím o cenu vyplněním poptávkového formuláře na stránce Garážové vrata ceník.