Křídlová a výklopná vrata – Nebojte se klasiky - 08.05.2014

Sekční garážová vrata v současnosti bezkonkurenčně vládnou prodejům. Jak je to ale s klasikou, křídlovými, nebo výklopnými vraty?

Výklopná vrata

Výklopná vrata, patřila k nejoblíbenějším vratům minulých let. Dnes po boomu sekčních vrat se opět vracejí a to zejména díky cenové dostupnosti. Mnoho majitelů garáží bylo s těmito vraty spokojeni a oceňují jejich univerzálnost, nenáročnou obsluhu bez závislosti na elektrické energii a spolehlivosti prověřenou časem. Výklopná vrata Eurowin jsou zejména vhodná pro samostatně stojící garáže, nebo pro jednotlivá stání ve společných garážích.

Křídlová vrata

Křídlová garážová vrata, to je opravdová klasika, ale stále žádaná. Osvědčená výrobní technologie zaručuje bezpečnost při používání garážových vrat a moderní strukturovaný vzhled je činí znovu atraktivní i po estetické stránce. Rám a konstrukce křídla jsou vyrobeny z uzavřeného pozinkovaného profilu. Štít vrat je z ocelového pozinkovaného trapézového plechu. Garážová vrata jsou doplněna přídavnými mechanismy, které je činí bezpečnými z hlediska používání a bezpečnosti proti vloupání. Je to kupříkladu ochrana před nadměrným otevřením křídla, zarážka proti jeho nekontrolovatelnému uzavření , ochrana pantů proti vysazení, nebo dvoubodové zamykání. Vrata jsou standardně dodávána se zámkem a vložkou a vyrábí se vždy na míru podle přání zákazníka. Pro více informací navštivte prosím sekci křídlová vrata.

Garážová vrata Eurowin

Ať již máte jakékoli požadavky na konstrukci, nebo koncepci garážových vrat, naše firma Vám vyjde maximálně vstříc. Kontaktujte nás, nebo nám zanechte Vaše telefonní číslo a my Vám rádi zavoláme.

Často hledané: výklopná vrata, výklopná garážová vrata, dvoukřídlá vrata, dvoukřídlá garážová vrata, garážová vrata s pohonem