O garážových vratech na trhu - 09.08.2014

garážová vrata ceníkPojďme si dnes něco říci o situaci na trhu s garážovými vraty jako takovými. Garážová vrata dnes nejsou drahá a může si je pořídit doopravdy každý, kdo má nějaký vhodný garážový prostor. Konkurence na trhu je obrovská, marže obecně nízké, zvláště v současných, doufejme již pokrizových letech.  Trochu se situace podobá segmentu plastových oken, kde po počátečním boomu došlo k nasycení trhu a to nepopírejme, že to není situace, která zákazníkovi vyhovuje. Jenže možná právě proto je radno mít se trochu na pozoru.

Kde objednat?

Zase tak úplně malá položka to není a šetřit na každé stokoruně bych nikomu nedoporučoval. Můžete narazit na nesolidní firmu, která bude hrát mrtvého brouka při případné reklamaci, nebo nahánět živnostníka z druhého konce republiky. Vrata nemusejí být složená z kvalitních komponent, naslibují Vám, vyberou zálohu a pak se odmlčí… Není to typické, ale stát se to může, jako v jiném oboru. U koho tedy garážová vrata objednat? Obecně vzato máte možnost si vybrat firmu, nebo živnostníka. Výrobním firmám jde především o odbyt vrat, ale jednotlivcům zpravidla neposytují slevy, živnostník byl pravděpodobně před krizí zaměstnán u montážní firmy a  jde mu primárně o montáž.

Naše firma je montážní firmou i výrobcem garážových vrat, ačkoli nakupujeme značkové komponenty podle dlouhodobé smlouvy u našeho subdodavatele. Myslíme si, že je to ideální stav, kdy poskytujeme dostatečnou záruku kvality a solidnosti při udržení rozumných cen. Vsadili jsme na kvalitu, která se nakonec musí prosadit tak, jako se prosadila u plastových oken. Vždyť kdo by chtěl každou dekádu kupovat nová vrata? To je přece dlouhodobá záležitost a v našem zájmu je Vaše spokojenost. Objednejte si garážová vrata u nás a získáte kvalitní vrata za dobré ceny se servisem a podporou solidní firmy, která působí na trhu již dvacet let. Navštivte náš ceník.