25letAkce pro tento rok:
kvalitní zateplená SEKČNÍ VRATA ZA 15 620,-Kč + DPH

O nás

Volejte:  606 607 755,  321 671 894 Poptávkový formulář

Domov Vážení

     Jsme jedni z prvních výrobců plastových oken v české republice. Okna vyrábíme od roku 1994. V současné době vyrábíme plastová okna, dveře, výlohy, prosklené stěny a atypické prvky. Od roku 2000 nabízíme, dodáváme a montujeme sekční garážová vrata, rolovací vrata, předokenní rolety, brány, branky, ploty, automatické dveře, turnikety, elektroniku k těmto výrobkům a provádíme servis.

     Jako fyzická osoba jsem začal v tomto oboru již roku 1989. Dnes fungujeme v plném rozsahu pod názvem EUROWIN CZECH s.r.o. Tato firma – staví na dnes již téměř čtvrtstoleté působnosti.
    Nabízíme Vám kvalitní výrobky a služby v podobě odborné montáže oken, dveří a jejich doplňků, vrat, automatických dveří, plotů a vjezdových bran, vstupních branek atd. Pracujeme na profesionální úrovni, to garantují  vyučení a vyškolení odborníci s dlouholetou praxí. Naší snahou je neustále budovat funkční firmu, na kterou se naši zákazníci vždy rádi, opakovaně a s důvěrou obrací. Toho sa dá dosáhnout jen poctivě odvedenou prací, spolehlivostí a maximální snahou uspokojit  požadavky a přání každého zákazníka za rozumné ceny. Kvalita a odbornost nejsou zadarmo, ale nemusí být vždy podmíněna vysokou cenou.

    Zabýváme se dodávkami stavebních výplní pro byty, rodinné domy i projekty většího rozsahu, jako jsou panelové domy, školy, školky, ostatní veřejné budovy, průmyslové haly apod. Na kvalitu výrobků a služeb je ve společnosti kladen obzvlášť velký důraz a díky tomu se setkáváme s dalšími zakázkami od našich stálých a spokojených zákazníků z let minulých.

kanceláře

Produktům, které vyrábíme i rozumíme

     Vlastní výroba oken – know how i vybavení – znamená, že dovedeme vyrobit a dodat i atypické okno již do 3 dnů při zachování všech technologických postupů a norem. Provádíme opravy starších plastových oken všech typů, včetně oprav a seřízení kování také u eurooken. Dokážeme vám podstatně zlepšit izolační vlastnosti vašich starších plastových oken výměnou izolačních dvojskel za moderní dvojskla nové generace.

     – Reklamace ?

      Zatímco ostatní plánují, kdy reklamace vyřeší, my nemusíme. Minimum reklamací znamená více času na rozvoj firmy. Pokud přesto k nějaké reklamaci dojde, řešíme je v zápětí k maximální spokojenosti zákazníka. Od roku 2007 jsme držitelem certifikátu managementu řízení jakosti podle mezinárodních norem ISO 9001.

Certifikát ISO

Průmysl

Ceny – další naše přednost

Máme poměrně nízké ceny, avšak na ceny některých prodejců se dostat nemůžeme.
My víme proč!

  • V posledních letech u nás vzniklo mnoho nových firem, nabízejících plastová okna a ostatní výrobky, jako hub po dešti. V kombinaci s ekonomickou krizí vznikla situace, ze které zdánlivě zákazník těží nejvíce. Bohužel není tomu tak zcela. Dodavatelů je tolik, že není naprosto nutné volit nově začínající a praxe nemající firmy, i když v mnoha případech velice levných. I to je v době krize zcela běžnou a ne úplně kladnou skutečností  Věřte vím přesně o čem mluvím.
  • Ceny plastových oken jsou nyní na historicky nejnižší hladině a za nízké ceny je prodává kde kdo a proto je nutné svěřit své objednávky a požadavky firmě, kde je předpoklad určité jistoty v profesní odbornosti a praxi v tomto oboru.
  • Díky vývoji a letitým zkušenostem nejen ve výrobě, ale i  s montážemi plastových oken, dveří, zimních zahrad, vrat, vjezdových bran a automatických dveří, jsme dosáhli toho, že se nám prakticky nevyskytují žádné reklamace a jsme Vám schopni dodat nejlepší kvalitu jak výrobků tak montáží. Pamatujte, že neodborná montáž znehodnotí i ten nejkvalitnější výrobek.
  • Od nás dodané a namontované výrobky prokazatelně slouží i po mnoha letech k naprosté spojenosti naších zákazníků.
  • Proto svěřte dodávky a montáže svých oken, dveří a vrat do našich rukou – Víme jak na to.
  • Spokojenost zákazníka je pro nás to nejdůležitější. 
  • Dbáme na ekologii 1

 

 

 

 

 

 

Podporujeme FOD – fond ohrožených dětí

fod

 

 

 Jan Houžvička – jednatel společnosti