Objednejte si montáž vrat na září - 16.08.2015

Nečekejte, až se zima zeptá

garážová vrata prahaBlíží se konec prázdnin, brzy nastane podzim, dny se krátí a je tu zase zima. Každoroční koloběh, ale proč neudělat právě teď to, co jste možná odkládali před létem a možná necháváte až se všichni vrátí z dovolených a nastanou běžné dny. Pořiďte si  garážová vrata právě teď! Nabízíme Vám nejlepší kvalitu za skvělé ceny, tak neváhejte. Právě teď, dva týdny před koncem prázdnin je nejvhodnější čas, zamluvit si termín montáže garážových vrat na září, kdy jsou vynikající podmínky a pak si již před zimou užívat nová zateplená sekční garážová vrata, nebo kterýkoli z dalších námi nabízených typů.

Garážová vrata cena

Vyplňte si nezávazně náš formulář na stránce ceník sekčních vrat a my Vám pošleme naši cenovou nabídku. Nabízíme kompletní služby firmy s dlouhou tradicí, servisním zázemím a zkušennostmi. Starosti nechte na nás. Demontujeme Vaše stávající garážová vrata, nebo přiravíme montážní otvor novostavby a osadíme je garážovými vraty podle Vašeho výběru v libovolné velikosti, designu a povrchové úpravě.  Pokud Vám můžeme poradit, nehledejte nejlevnější garážová vrata, ale spíše si pořiďte kvalitu za dobrou cenu tedy co nejlepší poměr cena/výkon. Jinými slovy pokud si zásadně nekupujete vždy to nejlevnější zboží, pak nečekejte, že Vás uspokojí zrovna nejlevnější vrata.

Zateplení garážových vrat, pohony, doplňky

Pokud se chcete dozvědět víc o zateplení sekčních vrat, technických specifikacích našich garážových vrat, jejich vybavení a podobně, navštivte stránku garážová vrata – specifikace a provedení, nebo si najděte v menu co přesně Vás zajímá. Na případné dotazy Vám rádi odpovíme.