Původ sekčních garážových vrat - 16.05.2014

Komponenty pro garážová vrata

garážová vrata sekčníGarážová vrata se skládají z komponent, které většina prodejců  nakupuje a sestavuje z nich vlastní modely. Někdy v zájmu nižší ceny nakupují komponenty různých výrobců podle momentálně výhodné ceny té které komponenty a to může zapříčiňovat různé technické problémy. Je celkem jasné, že každá komponenta je nějak dimenzována a předpokládá se její funkce se stejně dimenzovanými komponenty stejného výrobce. Počáteční nízká investice se Vám může prodražit, kdy kvůli nadměrnému opotřebení vrat bude nutná jejich výměna, nebo mohou mít vaše garážová vrata bezpečnostní problémy.

Co nabízíme my

Naše filozofie je jiná. Snažíme se zákazníkovi za výhodnou cenu přinést především kvalitu, díky které budou Vaše garážová vrata bez problémů sloužit dlouhá léta. Proto nakupujeme vždy pouze certifikované a vzájemně sladěné sady komponent jednoho výrobce.

Vsadili jsme na kvalitu

Myslíme si, že český výrobce komponent garážových vrat, především těch sekčních, firma Doorhan je ta správná volba. Je součástí nadnárodní společnosti, ale jeho továrna v Kadani z něj činí kvalitní domácí produkt s evropskými standardy. Ne náhodou je Doorhan jedním z nejrychleji rostoucích výrobců vrat na náročném německém trhu.

Garážová vrata podla Vašeho přání

Pokud máte zájem o garážová vrata jiného výrobce, není to pro nás problém. Prodáme Vám a namontujeme garážová vrata ze setů dodanými jinými výrobci. Vše za vynikající ceny. Nechte si od nás spočítat nezávaznou cenovou nabídku garážových vrat.