Sekční garážová vrata výprodej - 23.09.2014

Naše firma nabízí garážová vrata se slevou a vychází tak vstříc zákazníkům, kteří upřednostňují nízkou cenu. Můžete nám zavolat a my vám sdělíme, jaká vrata se slevou máme na skladě. Pokud si nevyberete, nebo vám nic z nabídky nebude vyhovovat, máme pro Vás široký výběr nových vrat v nepřeberné paletě barev, dekorů, typů.

garážová vrata eurowinNaše skladová garážová vrata nejsou nijak poškozená, nebo méně kvalitní, ale přece jen nabídka není tak široká a jsme přesvědčeni, že cenový rozdíl není tak velký, aby jste se připravili o možnost výběru z naší kompletní nabídky garážových vrat. Budeme rádi, pokud nám zašlete vyplněný poptávkový formulář a my Vám pošleme kalkulaci našich cen garážových vrat. Máme jedny z nejlepších cen na trhu díky dlouhodobé spolupráci s výrobci a dodavateli komponent.

Můžete si u nás vybat z těchto typů vrat: sekční garážová vrata, rolovací, vyklápěcí, výsuvná, jedno, nebo dvoukřídlá. Pro firmy nabízíme speciální typy průmyslových garážových vrat pro nejrůznější použití. Vybavujeme hasičské zbrojnice, dílny, nejrůznější průmyslové objekty. Můžeme vám dále nabídnout dodávku a montáž automatických dveří. Automatické dveře mají nejširší použití v obchodě, průmyslu, reprezentačních prostorách, všude, kde je potřeba zajistit vysokou průchodnost a kde je velký pohyb lidí.

Máme pro Vás řešení na míru co se týká dveří, oken, vrat, bran, plotů, parkovacích systémů a podobně. Kontaktujte nás, těšíme se na spolupráci.