Sekční půmyslová vrata od Eurowin - 27.03.2013

Sekční průmyslová vrata se používají pro uzavírání průmyslových objektů a hal, do myček, autoservisů a podobně. Sekční průmyslová vrata mají minimální hlučnost, v objektu zabírají pouze místo pod stropem. Systém naváděcích lišt průmyslových vrat se skládá z oceli o větší tloušťce, v některých případech mohou být vodící lišty vyrobeny z oceli o větší šířce.  Průmyslová vrata dodáváme s řetězovým „ručním“ pohonem nebo s elektrickým pohonem. Sekce jsou vzájemně spojeny speciálními panty a při výrobě panelů se používá těsnění, které zajišťuje vysokou tepelnou izolaci. Zachování správného teplotního režimu je jedním z nejdůležitějších úkolů každého průmyslového objektu. Průmyslová vrata sekční mají také oproti privátním silnější panty, protože se předpokládá jejich vysoká frekvence užívání. Systém naváděcích lišt průmyslových vrat se skládá z oceli o větší tloušťce, v některých případech mohou být vodící lišty vyrobeny z oceli o větší šířce. otevírat šikmo či kolmo vzhůru – proto lze využít celý prostor průmyslového objektu .

 Trajektorie pohybu vrat je určena vodícími kolejnicemi. To je zajištěné pomocí použití kvalitních komponentů, a také zesíleného pružinového mechanismu, při jejich konstrukci. To je zajištuje použití kvalitních komponentů, a také zesílení pružinového mechanismu, při jejich konstrukci. Vrata je možno doplnit okénky, celohliníkovým prosklením nebo větracími mřížkami. Sekční vrata DoorHan – to jsou jediná vrata nabízená na trhu, která jsou navržena a vyrobena s ohledem na ruské klimatické podmínky, a jsou certifikována.

V závislosti na typu zdvihu a rozměrech otvoru se na křídlo vrat montují speciální konstrukční prvky: vyztužené boční kryty, hliníkové profily se speciálním podíleným profilem, dvojité boční opěry, výkonné průmyslové válečky, speciální držáky, průmyslové smyčky, omega-profil.

Výhody sekčních průmyslových vrat

  • vrata jsou univerzální pro cca 99% garážových otvorů
  • integrované personální dveře – dochází ke snížení úniků tepla z místnosti při průchodu osob vraty a zároveň je zabezpečen plynulý pohyb osob
  • výborné tepelně-izolační vlastnosti, dokonalé utěsnění po celém obvodu vrat i mezi sekcemi •    dlouhá životnost
  • možnost otevření vrat i při výpadku el. Vrata mohou být vyrobena s 11 typy zdvihu a jejich typ se vybírá podle konstrukce nadpraží, stropu a dalších architektonických prvků místnosti.