25letAkce pro tento rok:
kvalitní zateplená SEKČNÍ VRATA ZA 15 620,-Kč + DPH

Hliníková okna Eurowin Kolín

Volejte:  606 607 755,  321 671 894 Kontaktní formulář

Hliníková okna – profil Aliplast (www.aliplast.cz)

Hliníková okna – profil Aluprof (www.aluprof-system.cz)

Prodáváme a montujeme hliníková okna v celé ČR.

Okenní a dveřní systém Econoline

Kvalita za dobrou rozumnou cenu
Profil bez přerušeného tepelného mostu určený primárně do interiéru

      Econoline je systémem bez přerušeného tepelného mostu, což předurčuje jeho použití hlavně v interiéru. Tam je ho možno použít na různé druhy přepažení, okna i dveře. Stavební hloubka profilů je 51mm, tloušťka skla potom v rozsahu od 3 do 38mm.

Okenní a dveřní systém Triline

Cenově dostupný
Tříkomorový profil s přerušeným tepelným mostem

Triline je tříkomorovým systémem s přerušeným tepelným mostem posíleným o skleněné vlákno. Systém je vhodný pro okna, dveře a vitríny s možností zasklení jednoduchým sklem i dvojsklem. Systém Triline má tu výhodu, že je plně kompatibilní s jinými systémy Aliplastu.

Okenní a dveřní systém Imperial


Nejžádanější profil

Tříkomorový profil s přerušeným tepelným mostem

Imperial je tříkomorovým systémem s přerušeným tepelným mostem do konstrukcí oken, dveří a vitrín. Univerzálnost využití tohoto systému je dána jeho vhodnými parametry stavební hloubky 65mm (rámy oken, dveří, sloupky a křídla dveří) i 74mm (okenní křídla), dále tloušťky stěny 1,7-2,0mm při maximálních rozměrech konstrukce okenního křídla o šířce 1200mm a výšce 2400mm nebo šířce 1300mm a výšce 2200mm. Do tohoto systému je potom možno použít sklo o tloušťce 4-51mm.

Okenní a dveřní systém Superial


Oblíbený profil

Tříkomorový profil s přerušeným tepelným mostem

Superial je stále oblíbenějším systémem na Českém trhu. Okenní systém se vyznačuje umocněnou tepelnou izolací. Tento tříkomorový systém tak spadá podle materiálové normy DIN 4108 do skupiny 1,0 wg. Stavební hloubka okenních rámů je 75mm, 84mm u okenních křídel. Tloušťka používaných skelných výplní se pohybuje od 14 do 61mm.Tento systém vyhovuje náročnějším požadavkům zákazníků zejména pro své tepelné a akustické vlastnosti a jeho popularita tímto roste.

Obě firmy jsou známy po celém světě jako přední výrobci zabývající se výrobou systémů z hliníku s mnoha výrobními závody rozmístěnými po celém světě. Se systémy Al se dnes již můžeme setkat prakticky všude.

Díky své funkcionalitě, technickým parametrům a estetické hodnotě zažívá tato branže rozkvět. Nové trendy navozují nové výzvy vedoucí k uspokojení představ architektů – tvůrců nových trendů a jakosti ve stavebnictví. A široká paleta výrobků firmy Aliplast určitě napomáhá tyto představy realizovat.

Vysoká kvalita systémů z hliníku a zároveň vysoká technologická úroveň s parametry, které vyhovují evropským normám jako například akustickou nebo tepelnou izolaci, ale i odolnost vůči větru nebo pronikání vody.

Ve vývoji těchto obou systémů dochází zároveň také k výměně mnoholetých prověřených zkušeností, což celkově přispívá k neustálému zlepšování výkonnosti dodavatele vůči zákazníkům.

Hliníková okna a hliníkové dveře  nabízíme v různých variantách v závislosti na použití a na požadavcích týkajících se funkčnosti, estetiky a tepelné izolace.

Často hledané: Hliníková okna a dveře Praha, Kolín, Kutná Hora, Poděbrady, Pardubice, Havlíčkův Brod, Mladá Boleslav, Brandýs nad Labem, Čelákovice, Milovice, Český Brod, Kostelec nad Černými lesy, Chrudim, Hradec Králové, Hlinsko, Vysoké Mýto, Litomyšl, Rychnov nad Kněžnou, Humpolec, Benešov, Vlašim, Jihlava.