EUROWIN

PRŮMYSLOVÁ VRATA

PRŮMYSLOVÁ VRATA

Typy PRŮMYSLOVÝCH VRAT

Průmyslová vrata sekční jsou vyrobena ze sendvičových panelů ze silných pozinkovaných plechů s výztuhou pro dosažení maximální pevnosti. Panely průmyslových vrat mají sílu 40mm, mají přerušený tepelný most a jsou vyplněné PU pěnou aby jejich izolační vlastnosti byly co nejlepší.

Průmyslová sekční garážová vrata mají zvýšenou odolnost některých prvků, protože se předpokládá jejich vyšší frekvence užívání. Proto mají zesílené panty, nožové pojistky, které zabraňují pádu dveří v případě prasknutí lanka, větší životnost pružin – až 100.000 cyklů. Mohou být vyztužené omega profily, které při větší šířce vrat zabraňují jejich prohýbání. Průmyslová sekční vrata dodáváme s řetězovým, nebo elektrickým pohonem. Lze je opatřit řadou bezpečnostních prvků, jako jsou fotobuňky, spodní optická lišta nebo elektronickomagnetickou kontrolou dovření průchozích dveří. Je možné také vyrobit panoramatická průmyslová vrata a další varianty podle přání zákazníka. Průmyslová vrata ISD01 a ISD02 jsou vyráběna v šířce od 2m do 8m a výšce od 2m do 6m.

PRŮMYSLOVÁ VRATA

Průmyslová vrata rolovací

Průmyslová vrata Posuvná

Nechte si nezávazně spočítat cenu garážových vrat

Zadejte Váš telefon, zavoláme Vám

Pokud vás něco z naší nabídky zaujalo, neváhejte nás prosím kontaktovat buďto telefonicky na číslech 606607755, 606646445. emailem: info@eurowin.cz, nebo přes náš Kontaktní formulář

Doprava do 100km zdarma!