Dvoukřídlá garážová vrata -
EUROWIN.CZ

Dvoukřídlá garážová vrata, jednokřídlá garážová vrata

GARÁŽOVÁ VRATA EUROWIN

Křídlová garážová vrata klasika, která je stále žádaná. Moderní strukturovaný vzhled garážových vrat a osvědčená výrobní technologie zaručují bezpečnost při používání těchto garážových vrat. Rám a konstrukce křídla jsou vyrobeny z pozinkovaných profilů. Garážová vrata jsou doplněna mnohými přídavnými mechanismy, jež zajišťují bezpečnost jejich používání: ochrana před nadměrným otevřením křídla vrat, zarážka proti nekontrolovatelnému uzavření křídla vrat, dvoubodové zamykání křídla vrat, ochrana pantů proti vysazení.

V našich možnostech je vyrobit garážová vrata tohoto typu v jakékoli velikosti, omezené pouze technickými parametry. Garážová vrata jsou dostupná v těchto verzích: jednokřídlá nebo dvoukřídlá, s možností prosklení, symetrická nebo nesymetrická. V případě velkých dvoukřídlých vrat je vhodné zabudovat do křídla i doplňující průchodové integrované dveře, což umožňuje snadný a častý vstup do garáže.

V případě, že si zvolíte jedno, nebo dvoukřídlá garážová vrata, budete moci využít maximálního prostoru Vaší garáže. Montáž dvoukřídlých garážových vrat nevyžaduje žádný prostor uvnitř garáže. Velký výběr rozměrů přímo na míru umožňuje garážová vrata namontovat prakticky k jakémukoli typu garáže, ovšem s ohledem na dostatečný prostor před garáží. Tento typ garážových vrat se obzvláště hodí ke starším garážím, které renovujete a kterým chcete dát novější ,modernější vzhled.

Stejně tak, jako ostatní typy garážových vrat jsou i křídlová garážová vrata vybavena všemi potřebnými elementy pro zajištění Vaší bezpečnosti při manipulaci a bezpečnosti garáže celkově. Vrata jsou doplněna kompletním příslušenstvím, které je potřeba ke standardnímu provedení montáže.

Dvoukřídlá garážová vrata jsou tradiční garážová vrata dodávaná naší firmou. Aplikace jednoduchých ochranných prvků zajištuje nízkou cenu a bezpečnou manipulaci.