Hliníková okna Kolín

HLINÍKOVÁ OKNA EUROWIN

Hliníková okna Kolín

Okenní a dveřní systém Econoline

Okenní a dveřní systém Econoline


Econoline je systémem bez přerušeného tepelného mostu, což předurčuje jeho použití hlavně v interiéru. Tam je ho možno použít na různé druhy přepažení, okna i dveře. Stavební hloubka profilů je 51mm, tloušťka skla potom v rozsahu od 3 do 38mm.

Okenní a dveřní systém Triline


Triline je tříkomorovým systémem s přerušeným tepelným mostem posíleným o skleněné vlákno. Systém je vhodný pro okna, dveře a vitríny s možností zasklení jednoduchým sklem i dvojsklem. Systém Triline má tu výhodu, že je plně kompatibilní s jinými systémy Aliplastu.

Okenní a dveřní systém Imperial


Imperial je tříkomorovým systémem s přerušeným tepelným mostem do konstrukcí oken, dveří a vitrín. Univerzálnost využití tohoto systému je dána jeho vhodnými parametry stavební hloubky 65mm (rámy oken, dveří, sloupky a křídla dveří) i 74mm (okenní křídla), dále tloušťky stěny 1,7-2,0mm při maximálních rozměrech konstrukce okenního křídla o šířce 1200mm a výšce 2400mm nebo šířce 1300mm a výšce 2200mm. Do tohoto systému je potom možno použít sklo o tloušťce 4-51mm.

Okenní a dveřní systém Superial


Superial je stále oblíbenějším systémem na Českém trhu. Okenní systém se vyznačuje umocněnou tepelnou izolací. Tento tříkomorový systém tak spadá podle materiálové normy DIN 4108 do skupiny 1,0 wg. Stavební hloubka okenních rámů je 75mm, 84mm u okenních křídel. Tloušťka používaných skelných výplní se pohybuje od 14 do 61mm.Tento systém vyhovuje náročnějším požadavkům zákazníků zejména pro své tepelné a akustické vlastnosti a jeho popularita tímto roste.

Hliníková okna – profil Aliplast (www.aliplast.cz)
Hliníková okna – profil Aluprof (www.aluprof-system.cz)

Obě firmy jsou známy po celém světě jako přední výrobci zabývající se výrobou systémů z hliníku s mnoha výrobními závody rozmístěnými po celém světě. Se systémy Al se dnes již můžeme setkat prakticky všude.

Díky své funkcionalitě, technickým parametrům a estetické hodnotě zažívá tato branže rozkvět. Nové trendy navozují nové výzvy vedoucí k uspokojení představ architektů – tvůrců nových trendů a jakosti ve stavebnictví. A široká paleta výrobků firmy Aliplast určitě napomáhá tyto představy realizovat.

Vysoká kvalita systémů z hliníku a zároveň vysoká technologická úroveň s parametry, které vyhovují evropským normám jako například akustickou nebo tepelnou izolaci, ale i odolnost vůči větru nebo pronikání vody.

Ve vývoji těchto obou systémů dochází zároveň také k výměně mnoholetých prověřených zkušeností, což celkově přispívá k neustálému zlepšování výkonnosti dodavatele vůči zákazníkům.

Hliníková okna a hliníkové dveře nabízíme v různých variantách v závislosti na použití a na požadavcích týkajících se funkčnosti, estetiky a tepelné izolace.

Nechte si nezávazně spočítat cenu garážových vrat

Zadejte Váš telefon, zavoláme Vám

Pokud vás něco z naší nabídky zaujalo, neváhejte nás prosím kontaktovat buďto telefonicky na číslech 606607755, 606646445. emailem: info@eurowin.cz, nebo přes náš Kontaktní formulář

Doprava do 100km zdarma!