Střešní okna včetně montáže

Střešní oknA

Střešní okna

Střešní okna FAKRO

Okenní a dveřní systém Econoline


Maximální kvalita výroby, jednoduché a bezpečné používání a moderní řešení umožňují výběr odpovídajícího střešního okna pro každý typ interiéru.
Okna jsou vyrobena z těch nejkvalitnějších surovin a s použitím nejmodernějších technologií. Jen tak může být zaručena trvanlivost, bezpečnost, funkčnost a velmi dobré termoizolační parametry.

Střešní okna kromě základních vlastností prosvětlení a ventilace, musí rovněž zajišťovat bezpečnost používání, chránit před případným propadnutím do budovy. Podceňování takového ohrožení je velmi závažné. Podle statistických údajů v USA v průběhu jednoho roku zahynulo až 23 osob pádem skrze střešní světlíky. To dokazuje existující problém. Firma FAKRO vždy dbala na bezpečnost svých zakazníků – jako první ve střešních oknech montovala tvrzené sklo jako standardní řešení. Dosud bylo obtížné oficiálně ohodnotit bezpečnost výrobků. Momentálně je tomu jinak. Od února 2007 platí pro celou Evropu nová harmonizovaná norma pro dveře a okna EN 14351-1.
Součástí této normy je norma 13049 týkající se střešních oken umožnující přesně určit bezpečnostní stupěň výrobků. Tato norma obsahuje pět bezpečnostních tříd. Jednotlivé bezpečnostní třídy se určují v závislosti na výšce pádu tělesa o hmotnosti 50 kg dopadajícího na střešní okno.

Poznejte širokou nabídku výrobků FAKRO, které Vám zajistí komfortní bydlení v podkroví.

FAKRO (www.fakro.cz) je výrobcem široké nabídky produktů, které umožňují komfortní život v podkroví.

Patří k ním:
střešní okna různých konstrukcí a různých způsobů otevírání: kyvná okna, okna výklopně-kyvná, fasádní sestavy, střešní výlezy a světlíky
doplňky do sřešních oken: žaluzie, vnitřní a vnější rolety, vnější markýzy, motorové ovládání, systémy dálkového ovládání, protikouřové sytémy

Střešní okna kolín

Plastová střešní okna PPP

Technická data
PPP koeficient UOKNA: 1,5 W/m2K koeficient USKLA: 1,0 W/m2K hodnota Rw: 31 dB skladba zasklení: 4H – 16 – 4T nízkoemisní vrstva: + meziskelní plyn: + tvrzené sklo: + typ ventilační klapky: V35 propustnost klapky: 16-37 m3/h těsnění: tři zajištěné větrání: + klika: Elegant

Charakteristika
vyrobeno z vícekomorových profilů PVC bílé barvy ( RAL 9010) s vnitřními pozinkovanými ocelovými výztuhami
ovládané klikou ve spodní částí okenního křídla – změnu způsobu otevírání zajišťuje přepínač preSelect
dodatečně může být doplněno pestrou nabídkou vnějších a vnitřních doplňků
montováno spolu s těsnícím lemováním do střech se sklonem od 15°do 55°
předem namontované spodní montážní prvky pro doporučovanou montáž okna na latích v konstrukci střechy
10 let záruky

Popis
Střešní okno výklopně-kyvné PPP je novým produktem určeným pro podkrovní místnosti se zvýšeným výskytem vzdušné vlhkosti, jakými jsou např. koupelny a kuchyně. Může být rovněž použito v místnostech, kde volba okna v bílém provedení esteticky ladí se vzhledem obytných prostor, popřípadě tam, kde jsou kladeny zvýšené požadavky na nenáročnost údržby.

Konstrukce okna umožňuje otevírání okenního křídla výklopně s možností libovolného polohovaní v rozmezí od 0°do 35° nebo kyvně s možností přetočení křídla o 180°. Patentovaný moderní systém kování zaručuje plnou stabilitu křídla ve výklopné a kyvné funkci. Změnu způsobu otevírání zajišťuje důmyslný přepínací zařízení preSelect umístěny v polovině výšky okenního rámu.

Okno je vybavené v horní částí rámu ventilační klapkou V35, která zaručuje stalý přísun čerstvého vzduchu do místnosti i při zavřeném okně. Okno je vyrobeno z plastových vícekomorových profilů bílé barvy, které jsou dodatečně zpevněny ocelovými výztuhami z pozinkované oceli. Tato konstrukce zajišťuje vysokou stabilitu celého okna a předchází deformacím profilů při jeho používání.
Okno je vybavené termoizolačním zasklením s teplým distančním rámečkem TGI se skladbou dvojskla
4H-16-4T a systémem tří pryžových těsnění. Nová bílá okenní klika je umístěná ve spodní části křídla
a umožňuje snadné ovládání okna a také možnost mikroventilace ve dvou zajištěných polohách.
Z vnějšího pohledu je okno PPP vzhledově totožné s klasickými dřevěnými střešními okny.

Střešní okna

Půdní schody FAKRO

Okenní a dveřní systém Econoline


FAKRO představuje rovněž světového výrobce půdních schodů, který nabízí pestrou řadu produktů se širokou možností použití.

Půdní schody FAKRO – skládané schody, vyrobeny z borovicového dřeva. Umožňují jednoduchý a bezpečný výstup do půdních prostor. Po složení se schody celé schovají ve stropě a šetří tak drahocenný prostor.

Schody se vyznačují:
funkčností
trvanlivostí a odolností
vysokým komfortem použití
jednoduchostí montáže

Půdní schody FAKRO se vyrábějí jako třídilné nebo čtyřdílné. Konstrukce schodů a materiály použity ve výrobě zaručují jednoduché, pohodlné a bezpečné využití půdních prostor. Systém montáže umožňuje jednoduchou montáž dvěmi osobami a přizpůsobení délky schodů výšce místnosti.

Nechte si nezávazně spočítat cenu garážových vrat

Zadejte Váš telefon, zavoláme Vám

Pokud vás něco z naší nabídky zaujalo, neváhejte nás prosím kontaktovat buďto telefonicky na číslech 606607755, 606646445. emailem: info@eurowin.cz, nebo přes náš Kontaktní formulář

Doprava do 100km zdarma!