eurowin

Foliová rychloběžná rolovací vraTA

Výhody rychloběžných vrat

Foliová rychloběžná vrata

Fóliová vrata jsou vhodná pro provozy s vysokou intenzitou použití. Pro rychloběžná fóliová vrata jsou používány pohony vybavené digitálním snímačem otáček, což zajišťuje pomalý rozjezd a pomalé zastavení vrat. Samozřejmostí je také použití bezdrátové detekce překážek umístěné ve vodící liště a spodní hraně vrat. Za účelem dokonalého prosvětlení lze využít tzv. prosvětlovací okna či průhledové pásy.

Rychloběžná fóliová vrata mohou mít mnoho doplňkových funkcí na základě požadavku zákazníka, např. možnost volby automatické či poloautomatické funkce při výpadku elektrické energie. Samozřejmostí těchto řídících jednotek je zcela jednoduché ovládání s možností napojení přídavných prvků, jako jsou např. radar, indukční smyčka, počítač aj.

Univerzální rychloběžná vrata nabízená v maximálním rozměru 5500 x 5500 mm v několika provedení. S odolností vůči větru až do 100km/h. Pohyb vrat díky dokonalému systému je velice tichý. Konstrukce vrat je z nerezové či pozinkované oceli.

Univerzální rychloběžná vrata určená pro velké rozměry, až 11000 x 5500 mm.

Modelová řada pro interiérové použití s maximálními rozměry 4000 x 4000 mm. Tento typ vrat je nabízen kromě základní varianty také v provedení pro provozy s vysokými nároky na hygienu a časté čištění. To je umožněno speciálním krytem motoru, hřídele a optimalizovaným utěsněním. Konstrukce vrat je z nerezové nebo pozinkované oceli.

Elegantnější provedení fóliových vrat do interiéru o maximálních rozměrech 3500 x 3500 mm. Motor je integrovaný na hřídeli navíjecího boxu. Vrata se vyznačují také velmi malou hlučností. Stejně jako u předchozího typu je možno požadovat provedení pro prostory se zvýšenými požadavky na hygienu. Konstrukce vrat z nerezové či pozinkované oceli.

Foliová rychloběžná vrata

Barevná provedení

Proč rychloběžná fóliová vrata právě od Eurowin?

Maximální bezpečnost

Fólie vrat je lehká a pružná, neobsahuje žádné pevné části. To samo již zajišťuje maximální bezpečnost pro uživatele, nemluvě o možnosti připojení nejrůznějších bezpečnostních a výstražných prvků.

Minimální náklady na opravy

Nejen díky funkci samoopravitelnosti v případě kolize, ale také díky absenci jakýchkoliv opotřebitelných dílů, snižují se náklady u těchto fóliových vrat na minimum. Z tohoto pohledu jsou vrata hodnocena jako nejlepší na trhu.

Vysoká odolnost vůči větru a vynikající těsnost.

Speciální zpevnění vodících lišt umožňuje vratům odolávat větru až o rychlosti 160km/h., aniž by byla jakýmkoli způsobem porušena, či omezena jejich funkčnost. Pohyblivé těsnění v horní části vrat zajišťuje dokonalé utěsnění prostoru, spodní lišta pak navíc srovnává nerovnosti podlahy.

Elegance a pestrost barev

Fóliová vrata jsou nabízena v 8 základních barevných provedení včetně možnosti použití průhledových oken či pásů různých rozměrů.

Samoopravitelnost

Fólie vrat neobsahuje žádné pevné části a díky své pružnosti reaguje na vzniklou kolizi vytržením z vodících lišt. Následně se fólie jednoduše navine zpět a pomocí speciálních úchytů je zavedena zpět do vodících lišt. Vrata jsou tedy během několika vteřin připravena k provozu bez nutnosti servisního zásahu.

Nechte si nezávazně spočítat cenu garážových vrat

Zadejte Váš telefon, zavoláme Vám

Pokud vás něco z naší nabídky zaujalo, neváhejte nás prosím kontaktovat buďto telefonicky na číslech 606607755, 606646445. emailem: info@eurowin.cz , nebo přes náš Kontaktní formulář

Doprava do 100km zdarma!