Požární
Rolovací vratA

Požární rolovací vrata

TYPY ROLOVACÍCH VRAT

Izolovaný RGS-60 – EI 60 až 120 DP1-C3, EW 180 DP1-C3.
Izolované lamely výšky 150 mm a tloušťky 60 mm s dokonale přerušeným tepelným mostem izolace hustoty 30 kg/m3 pro odolnost uzávěru EI 60 izolace hustoty 35 kg/m3 pro odolnost uzávěru EI 120 s ohledem na velký průměr nábalu pohon vždy umístěn mimo hlavní válec s převodem přes ozubená kola osazená na hřídelích hlavního válce a motoru. Možnost osazení jednotlivých lamel až při samotné montáži lze použít i jako zvukově izolační vrata průměr nábalu 670 – 950 mm certifikováno bez nutnosti krytování nábalu.

Neizolovaný RGS-NI – EW 30 DP1-C3
Neizolované tenkostěnné plechové lamely výšky 100mmpohon je možné použít hřídelový, osazený přímo na hřídeli hlavního válce (neplatí pro motory typu FS). Možná montáž pouze kompletu hlavního válce i s nábalem průměr nábalu 310 – 500 mm certifikováno bez nutnosti krytování nábalu.

Izolovaný RGS-H – EI 60 až 120 DP1-C3, EW 180 DP1-C3 Kombinace izolovaných a neizolovaných lamel s horizontálním posunem s dokonale přerušeným tepelným mostem izolovaných lamel.  Neizolované lamely, které jsou navíjeny na hlavní válec, vlečou izolované lamely po vodorovné ocelové konstrukci (obdoba sekčních vrat).

- výhoda zachování nízkého nadpraží (450 mm) při vysoké požární odolnosti vrat pohon je možné použít hřídelový, osazený přímo na hřídeli hlavního válce (neplatí pro motory typu FS)
- lze použít i jako zvukově izolační vrata průměr nábalu 310 – 500 mm.

Požární rolovací vrata

Povrchová úprava

POZINK
opláštění galvanicky zinkovanými plechy vysoké kvality, které není nutné již dále povrchově upravovat vzhledem k charakteru rolovacích vrat, u kterých se mohou při navíjení a odvíjení lamely po sobě vzájemně posouvat, nelze uplatňovat záruku na poškození povrchové úpravy.

BAREVNÝ ODSTÍN
RAL dle výběru objednatele – jednotlivé lamely jsou dodány již v barevném provedení vzhledem k charakteru rolovacích vrat, u kterých se mohou při navíjení a odvíjení lamelypo sobě vzájemně posouvat, nelze uplatňovat záruku na poškození povrchové úpravy.

Nechte si nezávazně spočítat cenu garážových vrat

Zadejte Váš telefon, zavoláme Vám

Pokud vás něco z naší nabídky zaujalo, neváhejte nás prosím kontaktovat buďto telefonicky na číslech 606607755, 606646445. emailem: info@eurowin.cz, nebo přes náš Kontaktní formulář

Doprava do 100km zdarma!