25letAkce pro tento rok:
kvalitní zateplená SEKČNÍ VRATA ZA 15 620,-Kč + DPH

Skládací vrata

Volejte:  606 607 755,  321 671 894 Poptávkový formulář

skládací vrataSkládací vrata jsou vhodná pro průmysl, ale i pro běžné užívání a najdou uplatnění i ve Vaší firmě, pokud hledáte řešení, které kombinuje kvalitu, užitnou hodnotu a funkčnost garážových vrat s vysokou mírou estetiky a bezpečností výrobků na míru.

Nabízená garážová vrata jsou novou generací průmyslových vrat firmy Superthermic, jejíž padesátileté zkušenosti umožňuji nejen držet krok s konkurencí, ale významně se inovativně podílet na vývoji nových patentovaných technologií pro garážová vrata.

Konstrukce skládacích vrat

Garážová vrata konstrukce

Dveřní křídlo se skládá z laminovaných panelů s vnitřním rámem, izolovaných bezfreonovým polyuretanem. Toto řešení umožňuje perfektní tepelnou izolaci a eliminuje tepelný most, který je typický pro starší konstrukce.

Námi nabízená skládací garážová vrata jsou složená z komponent na nejvyšší technické úrovni a mají i certifikovanou odolnost proti zatížení větrem.

Skládací garážová vrata je možné namontovat jak dovnitř, tak vně stavebního otvoru. Jsou k dispozici v základních barvách RAL, na požádání i ve speciálních povrchových úpravách

Varianty skládacích vrat

Skládací vrata bez spodní lišty

Skládací vrata bez spodní lišty

Posuvný systém je tvořen horní konzolí a bočními rámy z pozinkované oceli, s kompenzačním těsněním a držáky se sloty pro optimální nastavení během instalace. Patentovaný sytém se speciálním držákem zaručuje výbornou stabilitu vůdči podlaze při bezprahové konstrukci.

Možnosti systému:

  • otevírání na jedné, nebo obou stranách
  • ruční, nebo elektrické ovládání
  • snížený prostor nad vraty, nutný pro jejich zavěšení (jen 150 mm)
  • automatizacký pohon s trakčním ramenem
  • otevřená křídla mohou být otočena o 90 °, nebo 180 °
  • uzavírání závorou, fixace podlahy ochranou lištou s polymerovým potahem.

Prosklená vrataRámová prosklená vrata

Dveřní křídla se skládají z rámu z lakovaných ocelových profilů, nebo z ocelových sendvičových panelů, prosklených bezpečnostními, nebo dvojitými skly.

Garážová okna

Mohou být vložena v každém panelu vrat a jejich rozměry lze přizpůsobit podle velikosti křídla. Okna mohou být:

  • Liber-oknapryžová – černý rám se zaoblenými rohy, který umožňuje vsazení bezpečnostního skla až do tloušťky 10 mm.
  • hliníková s přerušeným tepelným mostem – vyrobená z hliníkového profilu s 90 ° rohovým úkosem. Umožňují vsazení bezpečnostního, nebo dvojitého skla až do tloušťky 40 mm. Dostupná v jakémkoli geometrickém tvaru.

Závěsy a systém zamykání

závora

skryté závěsy

Závěsy jsou vyrobené z pozinkované oceli, černě lakované, s kuličkovými ložisky. Skrytý závěsový systém zajišťuje vratům lepší zabezpečení a také exkluzivní vzhled. Závěsy jsou upevněny na nosnou konstrukci rámu pomocí nástavce, který je dokonale skryt v dveřní izolaci (patentovaný systém).

Uzavírání tvoří vnitřní závora s pozinkovanými ocelovými tyčemi. Na požádání může být dovybavena vnějším výstupem s uzamykatelnou bezpečnostní vložkou.

Často hledané: garážová vrata, skládací vrata, průmyslová vrata