EUROWIN

Skládací vrata

Konstrukce skládacích vrat

Skládací vrata

Skládací vrata jsou vhodná pro průmysl, ale i pro běžné užívání a najdou uplatnění i ve Vaší firmě, pokud hledáte řešení, které kombinuje kvalitu, užitnou hodnotu a funkčnost garážových vrat s vysokou mírou estetiky a bezpečností výrobků na míru.

Nabízená garážová vrata jsou novou generací průmyslových vrat firmy Superthermic, jejíž padesátileté zkušenosti umožňuji nejen držet krok s konkurencí, ale významně se inovativně podílet na vývoji nových patentovaných technologií pro garážová vrata.

konstrukce skládacích vrat

Dveřní křídlo se skládá z laminovaných panelů s vnitřním rámem, izolovaných bezfreonovým polyuretanem. Toto řešení umožňuje perfektní tepelnou izolaci a eliminuje tepelný most, který je typický pro starší konstrukce.

Námi nabízená skládací garážová vrata jsou složená z komponent na nejvyšší technické úrovni a mají i certifikovanou odolnost proti zatížení větrem.

Skládací garážová vrata je možné namontovat jak dovnitř, tak vně stavebního otvoru. Jsou k dispozici v základních barvách RAL, na požádání i ve speciálních povrchových úpravách

Varianty skládacích vrat

Skládací vrata

Skládací vrata bez spodní lišty

Posuvný systém je tvořen horní konzolí a bočními rámy z pozinkované oceli, s kompenzačním těsněním a držáky se sloty pro optimální nastavení během instalace. Patentovaný sytém se speciálním držákem zaručuje výbornou stabilitu vůdči podlaze při bezprahové konstrukci.

Možnosti systému:
otevírání na jedné, nebo obou stranách
ruční, nebo elektrické ovládání
snížený prostor nad vraty, nutný pro jejich zavěšení (jen 150 mm)
automatizacký pohon s trakčním ramenem
otevřená křídla mohou být otočena o 90 °, nebo 180 °
uzavírání závorou, fixace podlahy ochranou lištou s polymerovým potahem.


Rámová prosklená vrata
Dveřní křídla se skládají z rámu z lakovaných ocelových profilů, nebo z ocelových sendvičových panelů, prosklených bezpečnostními, nebo dvojitými skly.

Garážová okna
Mohou být vložena v každém panelu vrat a jejich rozměry lze přizpůsobit podle velikosti křídla.

OKNA, Závěsy a systém zamykání

Skládací vrata

Okna mohou být:
pryžová – černý rám se zaoblenými rohy, který umožňuje vsazení bezpečnostního skla až do tloušťky 10 mm. hliníková s přerušeným tepelným mostem – vyrobená z hliníkového profilu s 90 ° rohovým úkosem. Umožňují vsazení bezpečnostního, nebo dvojitého skla až do tloušťky 40 mm. Dostupná v jakémkoli geometrickém tvaru.

Závěsy jsou vyrobené z pozinkované oceli, černě lakované, s kuličkovými ložisky. Skrytý závěsový systém zajišťuje vratům lepší zabezpečení a také exkluzivní vzhled. Závěsy jsou upevněny na nosnou konstrukci rámu pomocí nástavce, který je dokonale skryt v dveřní izolaci (patentovaný systém).

Uzavírání tvoří vnitřní závora s pozinkovanými ocelovými tyčemi. Na požádání může být dovybavena vnějším výstupem s uzamykatelnou bezpečnostní vložkou.

Nechte si nezávazně spočítat cenu garážových vrat

Zadejte Váš telefon, zavoláme Vám

Pokud vás něco z naší nabídky zaujalo, neváhejte nás prosím kontaktovat buďto telefonicky na číslech 606607755, 606646445. emailem: info@eurowin.cz, nebo přes náš Kontaktní formulář

Doprava do 100km zdarma!