Garážová vrata
za dobrou cenU

Kvalitní garážová vrata pořídíte za dobrou cenu

Garážová vrata za dobrou cenu

Garážová vrata s dálkovým ovládáním byla před dvaceti lety tak trochu symbolem podnikatelského baroka a luxusu z rychle nabytého majetku. Od té doby se situace výrazně změnila. Automatická vrata ukázala svoji účelnost a díky rychlému vývoji technologií a masové výrobě se výrazně snížila cena garážových vrat, která si tak může dopřát doopravdy každý. Stačí tak pohodlně zmáčknout knoflík dálkového ovladače a Vítejte do své nové garáže!

Důvod proč je pořídit

Možná to znáte. Je zima, za tmy ráno otevřete vrata do garáže, vyjedete s autem a pak musíte vystoupit a jít vše zavřít a uzamknout. Vše na co sáhnete je studené a možná vane ostrý vítr, který se snaží vaše vrata přibouchnout, zatímco vyjíždíte. To samé se opakuje večer, den co den a tak pokud můžete, necháváte auto před garáží, kde překáží. Nabízí se otázka: nebylo by dobré, kdyby se ta vrata dokázala sama otevřít a zavřít během několika vteřin, aniž by musel řidič opustit své místo? Tak jako to má zařízené například soused? No ano, řeknete si, řešením jsou automatická garážová vrata, ale to by bylo drahé a do mé garáže to nepůjde. Jenže to právě nebývá pravda.

Jaká vrata vybrat

Montáž garážových vrat má svá úskalí, ale většina z nich se dá uspokojivě vyřešit. Je třeba si dopředu položit několik otázek. Tedy jaký typ garážových vrat chci a za jakou cenu. Jaký systém uzavírání vrat je vhodný do mé garáže. Jakého vybrat dodavatele vrat a technologie. Základem jsou kvalitní komponenty z kvalitních materiálů. Stejně jako u jiných věcí, ne vždy to nejlevnější je i nejlepší a u garážových vrat naštěstí platí, že stále za relativně nízkou cenu je možné pořídit si kvalitní, robustní a odolná garážová vrata, která budou sloužit bezproblémově dlouhá léta.

Varianty otvírání garážových vrat

Můžete si vybrat klasická sekční vrata, nebo boční sekční vrata a rolovací vrata, která se obě hodí při malém prostoru u stropu, nebo výklopná vrata. V každém případě se vždy na prvním místě snažte prověřit možnost instalace sekčních vrat, protože ta Vám přinesou nejvíce výhod. Je vhodné nechat si garáž v případě pochybností prohlédnout odborníkem, který může přijít s řešením podle vás neřešitelné situace, jako jsou třeba velmi netypické rozměry garáže. Výroba vrat na míru je dnes totiž naprosto standardní záležitostí, ačkoli typizovaná vrata vyjdou pochopitelně o něco levněji.

Nechte si nezávazně spočítat cenu garážových vrat

Zadejte Váš telefon, zavoláme Vám

Pokud vás něco z naší nabídky zaujalo, neváhejte nás prosím kontaktovat buďto telefonicky na číslech 606607755, 606646445. emailem: info@eurowin.cz, nebo přes náš Kontaktní formulář

Doprava do 100km zdarma!