25letAkce pro tento rok:
kvalitní zateplená SEKČNÍ VRATA ZA 15 620,-Kč + DPH

Garážová vrata za dobrou cenu

Volejte:  606 607 755,  321 671 894 Poptávkový formulář

Kvalitní garážová vrata pořídíte za dobrou cenu

garážová vrataGarážová vrata s dálkovým ovládáním byla před dvaceti lety tak trochu symbolem podnikatelského baroka a luxusu z rychle nabytého majetku. Od té doby se situace výrazně změnila. Automatická vrata ukázala svoji účelnost a díky rychlému vývoji technologií a masové výrobě se výrazně snížila cena garážových vrat, která si tak může dopřát doopravdy každý. Stačí tak pohodlně zmáčknout knoflík dálkového ovladače a Vítejte do své nové garáže!

Důvod proč je pořídit

Možná to znáte. Je zima, za tmy ráno otevřete vrata do garáže, vyjedete s autem a pak musíte vystoupit a  jít vše zavřít a uzamknout. Vše na co sáhnete je studené a možná vane ostrý vítr, který se snaží vaše vrata přibouchnout, zatímco vyjíždíte. To samé se opakuje večer, den co den a tak pokud můžete, necháváte auto před garáží, kde překáží. Nabízí se otázka: nebylo by dobré, kdyby se ta vrata dokázala sama otevřít a zavřít během několika vteřin, aniž by musel řidič opustit své místo? Tak jako to má zařízené například soused? No ano, řeknete si, řešením jsou automatická garážová vrata, ale to by bylo drahé a do mé garáže to nepůjde. Jenže to právě nebývá pravda.

Jaká vrata vybrat

rolovací garážová vrataMontáž garážových vrat má svá úskalí, ale většina z nich se dá uspokojivě vyřešit. Je třeba si dopředu položit několik otázek. Tedy jaký typ garážových vrat chci a za jakou cenu. Jaký systém uzavírání vrat je vhodný do mé garáže. Jakého vybrat dodavatele vrat a technologie. Základem jsou kvalitní komponenty z kvalitních materiálů. Stejně jako u jiných věcí, ne vždy to nejlevnější je i nejlepší a u garážových vrat naštěstí platí, že stále za relativně nízkou cenu je možné pořídit si kvalitní, robustní a odolná garážová vrata, která budou sloužit bezproblémově dlouhá léta.

Varianty otvírání garážových vrat

Můžete si vybrat klasická sekční vrata, nebo boční sekční vrata a rolovací vrata, která se obě hodí při malém prostoru u stropu, nebo výklopná vrata. V každém případě se vždy na prvním místě snažte prověřit možnost instalace sekčních vrat, protože ta Vám přinesou nejvíce výhod. Je vhodné nechat si garáž v případě pochybností prohlédnout odborníkem, který může přijít s řešením podle vás neřešitelné situace, jako jsou třeba velmi netypické rozměry garáže. Výroba vrat na míru je dnes totiž naprosto standardní záležitostí, ačkoli typizovaná vrata vyjdou pochopitelně o něco levněji.

Nechte si spočítat cenu garážových sekčních vrat!

Proč oslovit zrovna nás

brány a plotyAsi budete pro montáž vrat chtít někoho, kdo má v daném oboru dlouholeté zkušennosti, montuje z kvalitních komponent osvědčených výrobců, poskytuje na vše dlouhé záruky a má mnoho pozitivních referencí.  Taková je právě naše firma Eurowin, která se místo na marže za každou cenu a nakupování laciných komponent zaměřuje na kvalitu s cílem dosáhnout spokojenosti zákazníka, který se pak třeba rád vrátí a objedná si od nás montáž dalších našich produktů, jako jsou plastová okna, brány, plotydveře a okna všech typů a mnoho dalšího. Věříme také, že pozitivní reference jsou tou nejlepší reklamou a pokud nás doporučíte vašim známým, nebo kolegům, bude to pro nás jak čest, tak závazek současně.

Na materiálu záleží

Při výběru typu a materiálu je dobré si uvědomit, že jde mimo vkusného doplňku exteriéru budovy také o důležitý bezpečnostní prvek, neboť se jedná často v případě vnitřních dveří o vstup do celého domu.  Nabízíme celou řadu variant od jednobarevných vrat v široké škále barevných odstínů, k dekorům imitujícím dřevo a další materiály. Všechna naše vrata jsou standardně zateplená, což oceníte zvláště v zimě a především pokud je garáž součástí domu. I v případě, kdy garáž stojí samostatně je zateplení neocenitelné. Jednak se zabráňuje plýtvání energie a pak také chrání váš vůz před zimním zamrzáním.

Nechte si spočítat od nás cenu

Garážová vrata jsou nejenom pohodlná, ale ušetří váš čas a při správném výběru dekoru a materiálu dokáží pozvednout celý váš dům, zvýšit jeho užitnou hodnotu a zkvalitnit váš život. Navštivte stránku Garážová vrata ceník, kde naleznete jednoduchý poptávkový formulář. Poptávka je naprosto nezávazná, a tak pokud máte trochu času, nechte si od nás zaslat nabídku o které soudíme, že v dané kvalitě představuje jednu z nejlepších na trhu. V případě Vašeho zájmu se těšíme na setkání s Vámi.