okna EUROWIN

Okna plastová hliníkovÁ

Plastová a hliníková okna

okna EUROWIN

Naše zkušenosti nejen ve výrobě plastových oken a dveří, ale i s montážemi plastových, hliníkových a střešních oken, dveří, zimních zahrad a různých atipických věcí, se věnujeme v posledních deseti letech věnujeme také opravám a servisu, ve většině případech výrobků jiných výrobců. Naše namontovaná plastová okna a dveře, ale ani ostatní naše dodané, výrobky žádné zásadní problémy nemají. Velmi častým jevem je rosení skel u starších plastových oken, kdy sklo nemělo dobré vlastnosti. Výměna skel je jedna z investic, která se vyplatí. Víte, že z plastových dveřních profilů lze vyrobit i menší dvoukřídlá garážová vrata s velmi dobrými vlastnostmi, u nás toto není problém. Dále je třeba vědět, že i ten nejkvalitnější výrobek neodborně namontovaný nemůže fungovat správně.

Proto svěřte montáž svých oken a dveří do rukou odborníků a i to se Vám musí vyplatit.
Víme jak na to.


Servis, opravy a seřízení oken a dveří.
1 hodina práce technika – 560,-Kč
ujetý km – 12,-Kč
čas strávený na cestě 350,-Kč / 1hod

Naši registraci v dotačním programu naleznete zde – Seznam výrobků a technologií – EUROWIN
Registraci „odborný dodavatel“ naleznete zde – Seznam odborných dodavatelů – EUROWIN

Plastová a hliníková okna

okna EUROWIN

Plastová okna


Plastová okna z profilů Aluplast – nabízíme typovou řadu Ideal 4000 až Ideal 8000. Vyrábíme a montujeme plastová okna a vchodové dveře z vysoce kvalitních německých profilů firmy Aluplast (www.aluplast.de). Okna a dveře z těchto profilů máme jako výrobci řádně certifikována a jsou registrována v seznamu výrobků dotačního programu Zelená úsporám. Plastová okna Vám odborně zaměříme, vyrobíme, stará okna demontujeme a nová nainstalujeme, případně provedeme zednické začištění. Samozřejmostí je take široká nabídka doplňků k oknům, jako jsou žaluzie, sítě proti hmyzu, předokenní rolety a parapety. Kvalitní plastová okna za rozumnou cenu.

Hliníková okna


Hliníková okna a hlinikové dveře z profilů Aliplast (www.aliplast.cz) a Aluprof (www.aluprof-system.cz). Nabízíme veškeré okenní a dveřní systémy těchto výrobců. Kvalitní hliníková okna za dobrou cenu.

Střešní okna a půdní schody


Hliníková okna a hlinikové dveře z profilů Aliplast (www.aliplast.cz) a Aluprof (www.aluprof-system.cz). Nabízíme kvalitní střešní okna a půdní schody FAKRO. FAKRO je výrobcem široké nabídky produktů, které umožňují komfortní život v podkroví. (www.fakro.cz)

Žaluzie, sítě, předokenní rolety a parapety


Nabízíme horizontální i vertikální žaluzie a sítě proti hmyzu (http://www.isotrapro.cz).
Předokenní rolety (http://www.technopark.cz/ar-37-predokenni-rolety-troll)
Dále v naší nabídce naleznete parapety – venkovní i vnitřní (www.paramont.cz).

Plastová okna a dveře vyrábíme a montujeme


Do naší působnosti patří především Kolín, hlavní město Praha, Český Brod, Lysá nad Labem, Kostelec nad Černými lesy, Kutná Hora, Čáslav, Poděbrady, Nymburk, Mladá Boleslav, Brandýs nad Labem, Čelákovice, Milovice, Pardubice, Chrudim, Hradec Králové, Hlinsko, Vysoké Mýto, Litomyšl, Rychnov nad Kněžnou, Humpolec, Benešov, Vlašim, Havlíčkův Brod, Jihlava a další. V tomto okruhu jsme schopni našim zákazníkům poskytovat nejenom montáž plastových oken a dveří, ale také kvalitní záruční i pozáruční servis včetně doplňků. V případě větších, nebo firemních zakázek je to celá ČR a také zahraničí.

Nechte si nezávazně spočítat cenu garážových vrat

Zadejte Váš telefon, zavoláme Vám

Pokud vás něco z naší nabídky zaujalo, neváhejte nás prosím kontaktovat buďto telefonicky na číslech 606607755, 606646445. emailem: info@eurowin.cz, nebo přes náš Kontaktní formulář

Doprava do 100km zdarma!