25letAkce pro tento rok:
kvalitní zateplená SEKČNÍ VRATA ZA 15 620,-Kč + DPH

Garážová vrata prosklená, s okny (prosklením), s dveřmi

Volejte:  606 607 755,  321 671 894 Poptávkový formulář

Speciální úpravy garážových a průmyslových vrat

Sekční garážová vrata mohou mít nejrůznější speciální úpravy. Mohou to být průchozí dveře, nebo s okénky v sekcích. Okna mohou být buďto osazená do jednotlivých sekčních panelů, nebo panoramatická.

Garážová vrata s dveřmi bílé, garážová vrata s integrovaným vstupem, garážová vrata s integrovanými dveřmi.

Garážová vrata s dveřmi

Garážová vrata s dveřmi

Pokud nemá garáž žádný jiný vstup, ne vždy zajíždíte autem, nebo potřebujete rychlý vstup do garáže bez zbytečných úniků tepla, mohou se vám hodit průchozí dveře v sekčních garážových vratech. Můžete uspořit velké možství energie, protože otevřením dveří dochází k mnohem menšímu úniku tepla z prostoru.  Konstrukce dveří je zesílena v rámu a ve spodní části hliníkovými profily, které zajišťují vysokou provozní stabilitu.

Dveře jsou standardně opatřeny samozavíračem a jsou opatřena magnetickými snímači polohy dveří, propojenými s logickým systémem řídicí jednotky. Sytém je velice spolehlivý a zabraňuje rozjetí vrat v případě, že dveře nejsou dokonale dovřené a tím se zabrání poškození fasády, nebo samotných garážových vrat.

 

 


Příklady oken:

Prosklené sekce, garážová vrata s okny (s prosklením).

Garážová - průmyslová vrata s okny

Garážová – průmyslová vrata s okny

Sendvičové panely sekčních garážových vrat je možné osadit okny. Okna jsou dostupná v několika variantách. Mohou být obdélníková, ale také kulatá. Obdélníková  okna se vyrábějí v rozměrech 452×302 mm, kulatá mají průměr 360 mm.

Obdélníkové okenní rámy jsou ve třech barvách: bílé (RAL 9003), hnědé (RAL 8014) a zlaté (RAL 1004). Kulatá mají rám černý( RAL 9004 ), nebo stříbrný (RAL 7001). Okna průmyslových vrat jsou černá.

 

 

Prosklená panoramatická sekční vrata

Panoramatická prosklená vrata

Panoramatická prosklená vrata

Průmyslová panoramatická vrata s prosklenými sekcemi jsou vhodná tam, kde potřebujete vidět z interiéru ven nebo naopak, nebo potřebujete, aby v interiéru bylo více světla.  Nejčastěji je najdete v autoservisech, areálech firem, myčkách automobilů a podobně. Panoramatické sekce vrat se vyrábějí z hliníkových profilů a jsou prosklené polykarbonátem. Prosklené sekce mohou být kombinovány s klasickými sendvičovými panely a lakovány kteroukoli barvou ze vzorníku RAL. Konstrukce a mechanika včetně bezpečnostních prvků se shoduje s běžnými průmyslovými sekčními vraty. Vrata mají dobrou izolaci i do nepříznivých klimatických podmínek a předpoklady pro bezproblémový dlouhodobý intenzivní provoz.