Garážová vrata prosklená

s okny , s dveřmI

Speciální úpravy garážových a průmyslových vrat

Garážová vrata prosklená

Sekční garážová vrata mohou mít nejrůznější speciální úpravy. Mohou to být průchozí dveře, nebo s okénky v sekcích. Okna mohou být buďto osazená do jednotlivých sekčních panelů, nebo panoramatická.

Garážová vrata s dveřmi bílé, garážová vrata s integrovaným vstupem, garážová vrata s integrovanými dveřmi.

Pokud nemá garáž žádný jiný vstup, ne vždy zajíždíte autem, nebo potřebujete rychlý vstup do garáže bez zbytečných úniků tepla, mohou se vám hodit průchozí dveře v sekčních garážových vratech. Můžete uspořit velké možství energie, protože otevřením dveří dochází k mnohem menšímu úniku tepla z prostoru. Konstrukce dveří je zesílena v rámu a ve spodní části hliníkovými profily, které zajišťují vysokou provozní stabilitu. Dveře jsou standardně opatřeny samozavíračem a jsou opatřena magnetickými snímači polohy dveří, propojenými s logickým systémem řídicí jednotky. Sytém je velice spolehlivý a zabraňuje rozjetí vrat v případě, že dveře nejsou dokonale dovřené a tím se zabrání poškození fasády, nebo samotných garážových vrat.

Prosklené sekce, garážová vrata s okny (s prosklením).

Garážová vrata prosklená

Sendvičové panely sekčních garážových vrat je možné osadit okny. Okna jsou dostupná v několika variantách. Mohou být obdélníková, ale také kulatá. Obdélníková okna se vyrábějí v rozměrech 452×302 mm, kulatá mají průměr 360 mm.

Obdélníkové okenní rámy jsou ve třech barvách: bílé (RAL 9003), hnědé (RAL 8014) a zlaté (RAL 1004). Kulatá mají rám černý( RAL 9004 ), nebo stříbrný (RAL 7001). Okna průmyslových vrat jsou černá.

Prosklená panoramatická sekční vrata

Garážová vrata prosklená

Průmyslová panoramatická vrata s prosklenými sekcemi jsou vhodná tam, kde potřebujete vidět z interiéru ven nebo naopak, nebo potřebujete, aby v interiéru bylo více světla. Nejčastěji je najdete v autoservisech, areálech firem, myčkách automobilů a podobně.

Panoramatické sekce vrat se vyrábějí z hliníkových profilů a jsou prosklené polykarbonátem. Prosklené sekce mohou být kombinovány s klasickými sendvičovými panely a lakovány kteroukoli barvou ze vzorníku RAL. Konstrukce a mechanika včetně bezpečnostních prvků se shoduje s běžnými průmyslovými sekčními vraty. Vrata mají dobrou izolaci i do nepříznivých klimatických podmínek a předpoklady pro bezproblémový dlouhodobý intenzivní provoz.

Nechte si nezávazně spočítat cenu garážových vrat

Zadejte Váš telefon, zavoláme Vám

Pokud vás něco z naší nabídky zaujalo, neváhejte nás prosím kontaktovat buďto telefonicky na číslech 606607755, 606646445. emailem: info@eurowin.cz, nebo přes náš Kontaktní formulář

Doprava do 100km zdarma!