Parkovací systémy

Parkovací systémY

Parkovací systémy

Parkovací systémy

ESPAS 10


Sloupek pro vjezd/výjezd pro parkovací systémy pro použití pracující samostatně v režimu “stand-alone. Sloupek umožňuje zpoplatnění vjezdu a výjezdu a může být připojený k silniční závoře, nebo jinému zařízení jako vrata atd. Přední “sklápěcí” otevření pro pohodlný přístup. Chráněný přístup pomocí osobního klíčku. Odolné a spolehlivé díky mono konstrukci pláště. Provoz buď na žetony a nebo na mince s programovatelným tarifem, digitální displej ukazující částku, která má být vhozena. Možnost naprogramování ruzných národních měn (CZK, EUR) a to i současně. Speciální povrchová úprava ocelového pláště.

ESPAS 20


Systém pro kolektivní a komerční řešení parkovacích systémů pracující samostatně v režimu “stand-alone”. Provoz a kalkulace tarifu je řízeno pomocí skládacích lístků s čárkovým 2D kódem mezi jednotlivými zařízeními parkovacího systému. Sloupky mohou být kombinovány s jinými pro automatizaci až 8 vjezdů a výjezdů. Přední otevírání pro snadný přístup a kontrolu instalace a následný provoz uživatelem. Speciální povrchová úprava ocelového pláště. Alfanumerický LCD displej pro provozní informace, hlasový syntetizér pro zprávy snadné podpory, svítící tlačítka v antivandalovém provedení pro okamžitou identifikaci za jakýchkoliv podmínek Čtečka předplatitelných proximity karet RFID 125kHz až pro 100 RFID volných přístupových ID. Řídící jednotka s displejem a joystick pro snadné programování, zadávání operací a přístupových karet pro volný přístup a snadné řešení problémů.

Nechte si nezávazně spočítat cenu garážových vrat

Zadejte Váš telefon, zavoláme Vám

Pokud vás něco z naší nabídky zaujalo, neváhejte nás prosím kontaktovat buďto telefonicky na číslech 606607755, 606646445. emailem: info@eurowin.cz, nebo přes náš Kontaktní formulář

Doprava do 100km zdarma!