25letAkce pro tento rok:
kvalitní zateplená SEKČNÍ VRATA ZA 15 620,-Kč + DPH

Specifikace a provedení sekčních vrat

Volejte:  606 607 755,  321 671 894 Poptávkový formulář

Sekční garážová vrata – charakteristika, specifikace a provedení

Typové označení:

RSD01 pro otvory šířky od 2m-3m a výšky od 1,8m-2,7m.
RSD02 pro otvory šířky od 2m-6m a výšky od 2m-3m.
ISD01 –  02 pro otvory šířky od 2,7m-8m a výšky od 2m-6m. – průmyslová a panoramatická vrata

 Garážová vrata s elektrickým pohonem, pohon garážových vrat

pohonysekční garážová vrata pohon SE500

Pohyb garážových vrat je zajištěn spolehlivým elektrickým motorem s vestavěnou logickou jednotkou a přijímačem. Garážová vrata se ovládají většinou pomocí vícekanálového dálkového ovladače. K ovládání garážových vrat je možné použít i dalších zařízení jako je spinač, zámkový spinač, kódová klávesnice. Ovládat je lze také počítačem nebo GSM. Menší sekční garážová vrata se díky vyvažovacím pružínám  snadno ovládají i bez motoru ručně.

Provedení:

Design sekcí garážových vrat je dostupný ve variantách HLADKÝ PANEL, DRÁŽKA, LAMELA, VLNKA a KAZETA v bílé barvě a zlatém dubu. Povrch sekcí garážových vrat je zvýrazněn designem struktury dřeva WOODGRAIN, STUCCO nebo hladké provedení.

Přehled možností vzhledu panelů (sekcí)

typy panelů

Sekční garážová vrata – Barvy v základním provedení:

Ral: Bílá 9010, Hnědá 8014, Modrá 5005, Zelená 6005, Stříbrná 9006, Červená 3000, Antracit 7016.
Imitace dřeva: Mahagon, Wenge (Tmavý dub),Ořech, Zelený dub, Zlatý dub.

Základní barevné varianty

RENOLIT

Nabízíme také další kašírované dřevodekory. Pomocí kašírovací výrobní technologie je možné nabízet kašír operativně podle momentální poptávky na trhu. V současnosti máme k dispozici 49 folii v imitací dřeva a různých barevných fólií, tím je zajištěna barevná sladitelnost vrat s okny. Kašírovat je možné jen sekce  v provedení hladkém nebo centrální drážka. Aby kašír dlouhodobě odolával všem nepříznivým klimatickým a mechanickým vlivům a aby byla jistota v dlouhodobé stálobarevnosti tak,  jak je tomu u oken, používáme vždy kvalitní fólie s UV filtrem od německých dodavatelů Hornschuch a Renolit.

RAL

Aby sekční vrata mohla splnit Vaše požadavky ve výběru barvy, je možnost zvolit jakýkoliv odstín RAL. K lakování se používají barvy, zásadně jen kvalitní, ekologické a vysoce odolné vůči všem klimatickým a mechanickým vlivům. Akrýlátové barvy, tyto požadavky splňují a zaručují dlouhodobou stálobarevnost.

RAL vzorník
Můžete si vybrat libovolnou barvu panelů podle mezinárodního RAL vzorníku.
Barvy zde uvedené mohou být mírně zkreslené.
Pro přesné určení použijte vzorník.

 

Možnosti struktury povrchu panelů

Příslušenství

Sekční garážová vrata s elektrickým pohonem se ovládají nejčastěji pomocí dálkového ovladače. Uvnitř gáráže je dobré mít nainstalovaný spinač z venku pak klíčový spinač. Je možné využít i dalších ovladačů jako je kodová klávesnice nebo GSM modul.

Bezpečný provoz zajišťuje několik elektronických prvků. Jsou to optosenzory, fotobuňky, magnetické spinače, signalizační lampa.

Sekční garážová vrata s dveřmi

Integrované dveře jako součást sekčních garážových vrat otvírajících se ven nebo dovnitř je u nás naprostá samozřejmost. Integrované dveře dovnitř otvíravé – jen u nás – nikde jinde nekoupíte.

Prosklená sekční garážová vrata

Sekce garážových vrat je možné osadit okny. Další možnost jak prosvětlit sekční vrata je kombinovat klasický panel  s panoramatickým.

Proč garážová vrata od nás

H L A V N Í    D Ů V O D Y :
– Garážová vrata od A až do Z
– Kvalita garážových vrat
– Cena
– Výrobní kapacita
– Tisíce spokojených zákazníků