Specifikace a provedení
sekčních vraT

SPECIFIKACE A PROVEDENÍ SEKČNÍCH VRAT

Garážová vrata s elektrickým pohonem, pohon garážových vrat

Pohyb garážových vrat je zajištěn spolehlivým elektrickým motorem s vestavěnou logickou jednotkou a přijímačem. Garážová vrata se ovládají většinou pomocí vícekanálového dálkového ovladače. K ovládání garážových vrat je možné použít i dalších zařízení jako je spinač, zámkový spinač, kódová klávesnice. Ovládat je lze také počítačem nebo GSM. Menší sekční garážová vrata se díky vyvažovacím pružínám snadno ovládají i bez motoru ručně.

Provedení

Design sekcí garážových vrat je dostupný ve variantách HLADKÝ PANEL, DRÁŽKA, LAMELA, VLNKA a KAZETA v bílé barvě a zlatém dubu. Povrch sekcí garážových vrat je zvýrazněn designem struktury dřeva WOODGRAIN, STUCCO nebo hladké provedení.

Sekční garážová vrata – Barvy v základním provedení:

Ral: Bílá 9010, Hnědá 8014, Modrá 5005, Zelená 6005, Stříbrná 9006, Červená 3000, Antracit 7016.
Imitace dřeva: Mahagon, Wenge (Tmavý dub),Ořech, Zelený dub, Zlatý dub.

RENOLIT

Nabízíme také další kašírované dřevodekory. Pomocí kašírovací výrobní technologie je možné nabízet kašír operativně podle momentální poptávky na trhu. V současnosti máme k dispozici 49 folii v imitací dřeva a různých barevných fólií, tím je zajištěna barevná sladitelnost vrat s okny. Kašírovat je možné jen sekce v provedení hladkém nebo centrální drážka. Aby kašír dlouhodobě odolával všem nepříznivým klimatickým a mechanickým vlivům a aby byla jistota v dlouhodobé stálobarevnosti tak, jak je tomu u oken, používáme vždy kvalitní fólie s UV filtrem od německých dodavatelů Hornschuch a Renolit.

RAL

Aby sekční vrata mohla splnit Vaše požadavky ve výběru barvy, je možnost zvolit jakýkoliv odstín RAL. K lakování se používají barvy, zásadně jen kvalitní, ekologické a vysoce odolné vůči všem klimatickým a mechanickým vlivům. Akrýlátové barvy, tyto požadavky splňují a zaručují dlouhodobou stálobarevnost.

Můžete si vybrat libovolnou barvu panelů podle mezinárodního RAL vzorníku.

Barvy zde uvedené mohou být mírně zkreslené.
Pro přesné určení použijte vzorník.

Možnosti struktury povrchu panelů

Příslušenství

Sekční garážová vrata s elektrickým pohonem se ovládají nejčastěji pomocí dálkového ovladače. Uvnitř gáráže je dobré mít nainstalovaný spinač z venku pak klíčový spinač. Je možné využít i dalších ovladačů jako je kodová klávesnice nebo GSM modul.

Bezpečný provoz zajišťuje několik elektronických prvků. Jsou to optosenzory, fotobuňky, magnetické spinače, signalizační lampa.

Sekční garážová vrata s dveřmi

Integrované dveře jako součást sekčních garážových vrat otvírajících se ven nebo dovnitř je u nás naprostá samozřejmost. Integrované dveře dovnitř otvíravé – jen u nás – nikde jinde nekoupíte.

Prosklená sekční garážová vrata

Sekce garážových vrat je možné osadit okny. Další možnost jak prosvětlit sekční vrata je kombinovat klasický panel s panoramatickým.

Proč garážová vrata od nás

– Garážová vrata od A až do Z
– Kvalita garážových vrat
– Cena
– Výrobní kapacita
– Tisíce spokojených zákazníků

Nechte si nezávazně spočítat cenu garážových vrat

Zadejte Váš telefon, zavoláme Vám

Pokud vás něco z naší nabídky zaujalo, neváhejte nás prosím kontaktovat buďto telefonicky na číslech 606607755, 606646445. emailem: info@eurowin.cz , nebo přes náš Kontaktní formulář

Doprava do 100km zdarma!