EUROWIN

Vjezdové brány a plotY

Posuvné samonosné vjezdové brány

Brány posuvné samonosné

Kvalitní ocelová samonosná posuvná brána je vhodná do všech vjezdů a průjezdů v celkové šířce do 12 m. Díky své konstrukci a provedení je zavěšena ve zvolené výšce nad terénem a tím je zajištěna bezproblémová funkce a snižuje tak náročnost zimní údržby. Brána může být vyrobena z ocelových, hliníkových popřípadě i nerezových profilů. Základem brány je vodicí C profil, typ tohoto profilu je dán velikostí a váhou brány.

Vjezdové brány

Brána a ostatní díly jsou opatřeny kvalitní zinkovou povrchovou úpravou nebo práškovým lakem. Toto provedení zajišťuje vysoké antikorozní vlastnosti a dlouholetou životnost.

Díky své konstrukci je takováto brána jedinečnou a trvalou investicí. Může být poháněna jak elektrickým pohonem s dálkovým ovládáním tak i díky ložiskovému uložení ručně. Je možné zvolit i pohon se solárním zdrojem a namontovat bránu i tam kde není přípojka elektrického proudu.

VJEZDOVÉ BRÁNY

Křídlové brány

Křídlová brána se hodí do všech průjezdů a vjezdů v´provedení dvoukřídlém o celkové šířce až do 8m. V jednokřídlém provedení max do 4m. Díky provedení je zavěšena ve zvolené výšce nad terénem a tím je zajíštěna bezproblémová funkce a snižuje tak náročnost zimní údržby. Tento typ brány je vhodný všude tam, kde prostor vedle průjezdu neumožňuje pohyb posuvné brány. Brána může být vyrobena z ocelových, hlinikových popřípadě i nerezových profilů. Základem brány je rám z profilu jehož rozměr je dán velikostí a váhou brány.

VJEZDOVÉ BRÁNY A PLOTY

Vstupní brány

Většina z nás považuje nádvoří či zahradu u domu za oázu bezpečí a klidu. Ochráncem našeho soukromí je oplocení. Dobře navržené a provedené oplocení chrání prostor před nezvanými hosty, tvoří doplněk architektury budovy a dekoraci jejího okolí. Několik následujících pokynů, Vám pomůže navrhnout vhodné oplocení.

VJEZDOVÉ BRÁNY A PLOTY

PLOTY

všechny součásti vyrobené z ocele- systémové sloupky, segmenty, brána a branka.

segmenty, brána a branka vyrobené z ocele, montované na zděných sloupech.

systémové sloupky a segmenty ocelové, montované na podezdívce

Nechte si nezávazně spočítat cenu garážových vrat

Zadejte Váš telefon, zavoláme Vám

Pokud vás něco z naší nabídky zaujalo, neváhejte nás prosím kontaktovat buďto telefonicky na číslech 606607755, 606646445. emailem: info@eurowin.cz, nebo přes náš Kontaktní formulář

Doprava do 100km zdarma!