25letAkce pro tento rok:
kvalitní zateplená SEKČNÍ VRATA ZA 15 620,-Kč + DPH

Automatické dveře Ditec

Volejte:  606 607 755,  321 671 894 Kontaktní formulář

Ditec Entrematic

Dovolujeme si Vám představit nový segment v naší nabídce. Jsou jím automatické dveře Ditec známé firmy Ditec Entrematic.

automatické dveřeAutomatické dveře skýtají mnoho výhod. Jsou instalovány jak v obytných, tak veřejných, nebo komerčních objektech. Zajišťují bezpečný, praktický a elegantní vstup do prostor nejrůznějšího určení. Díky bezdotykovému provozu jsou naprosto hygienické a pokud je požadavkem kontrolovaný, nebo vyhrazený vstup, není to pro automatizaci Ditec žádný problém. Automatické dveře lze nastavit do různých módů podle ročního období, průchodnosti, s ohledem na úsporu energie při vstupu do klimatizovaných prostor. Jejich využití je opravdu mnohostranné a proto se prosazují na místa, kde bychom je dříve nečekali. Například do domácností.

Druhy automatických dveří

Můžeme vám nabídnou automatické posuvné dveře, křídlové dveře a rámové systémy. Každé z těchto řešení je odpovědí na konkrétní požadavky zákazníků na řešení konkrétní situace. Více informací naleznete na naší stránce Automatické dveře Ditec, kde jsou popsané  jednotlivé modely.

Dodávka, montáž, servis

Dodávkou a montáží naše služby nekončí. Postaráme se o vaše automatické dveře po celou dobu jejich provozu. Provádíme údržbu, revize, servis automatických dveří především Ditec Entrematic, ale i dalších výrobců. Automatické dveře jsou produktem s vysokou spolehlivostí, ale pokud se přece jen něco pokazí, můžete se spolehnout na naše proškolené servisní techniky a zázemí firmy s dlouhou tradicí.