Garážová vrata, brány, závory - 02.09.2015

Garážová vrata

Vjezdové brányU nás si můžete vybrat z široké nabídky sekčních vrat, výklopných, rolovacích garážových vrat a jejich ekvivalentů pro použití v průmyslu. Informace o našich průmyslových vratech naleznete na stránce průmyslová vrata .

Zejména sekční garážová vrata jsou vhodná ke každému domu, nebo samostatné garáži a přinášejí svým uživatelům vysokou užitnou hodnotu. Díky své konstrukci s přerušeným tepelným mostem a kvalitním izolačním materiálům zamezí úniku tepla nejenom z garáže, ale pokud máte garáž v přízemí objektu, pak jsou součástí celkového zateplení a zabraňují ochlazování patra nad nimi. Zateplená garážová vrata oceníte zejména v zimních měsících, ale pochopitelně tepelná izolace funguje i před horky, jako byla ta v letošním létě.

Pro Vaše pohodlí jsou tu dálkové ovladače a další příslušenství. Ve většině případů, tam, kde je to možné doporučujeme našim zákazníkům sekční vrata, ale pokud máte málo místa, nebo pro to máte jiné důvody, mohou být pro Vás dobrou volbou rolovací vrata. Jaké jsou výhody a nevýhody obou řešení si můžete přečíst na stránce porovnání garážových vrat, ačkoli sekční vrata téměř žádné nevýhody oproti těm rolovacím nemají.

Cenově nejvýhodnější, pokud je to pro Vás cena důležitý parametr jsou garážová vrata výklopná, ovládaná buďto ručně, nebo se stropním pohonem. Máte-li zájem o sekční, či rolovací vrata, vyplňte prosím formulář na stránce garážová vrata – ceník a my Vám pošleme kalkulaci ceny.

Vjezdové brány a ploty

Samonosné vjezdové brány

Samonosné vjezdové brány  mají minimální nároky na údržbu a konstrukce brány se v celé délce pohybuje nad terénem. Pohony vybíráme podle požadavků na provoz, tedy podle frekvence používání a váhy posuvné části. Posuvná brána tohoto typu je vhodná do všech vjezdů a průjezdů do šířky 12 m. Při správné údržbě a servisu vydrží v bezproblémovém provozu dlouhá léta. Brány můžeme dodat v jakékoli povrchové úpravě, v barvách RAL, nebo pozinkované. Pohon může být elektrický, nebo ruční se solárním napájením.

Křídlové brány

Kde není dostatek místa, mohou se hodit křídlové brány. Křídlová brána může být použita pro všechny vjezdy a průjezdy do celkové šířky křídel 8m. V jednokřídlém provedení je maximum šířky do 4m. Křídla jsou zavěšená v určité výšce nad terénem a to snižuje pracnost zimní údržby. Křídlové brány se hodí všude tam, kde není dostatek místa pro montáž posuvné brány. nevýhodou je zase zmenšení místa uvnitř objektu, pokud se otevírají dovnitř.

zavora-na-slunceZávory

Závory slouží ke kontrolovanému průjezdu do objektů a jsou vhodné zejména ke komerčním objektům. Závory mohou být elektromechanické a hydraulické podle použitého pohonu. Nabízíme různou délku ráhna, pohony se vybírají na základě frekvence a typu používání.