Garážová vrata Eurowin a další sortiment - 11.06.2014

Naše společnost působí na trhu již dlouhou dobu a je známá bezporuchovým fungováním našich výrobků, vyráběných z nejkvalitnějších komponent.

Minulost firmy – plastová okna

Hlavní náplní jsou nyní garážová vrata všech typů, ale nebylo tomu tak vždy. Začínali jsme jako výrobce a montážníci plastových oken. Když došlo na trhu po počátečním boomu k určitému nasycení, přidávali jsme další produkty, jako hliníková okna a dveře, zimní zahrady, střešní okna. Plastová okna a hliníková okna a dveře pochopitelně dodáváme a montujeme dále, těžiště naší činnosti se ale posunulo dále.

Sgarážová vrataoučasnost, to jsou garážová vrata

Naším nosným programem současnosti jsou garážová vrata všech typů. Tedy sekční vrata, rolovací vrata, výklopná, křídlová vrata a další. K tomu jsme přibrali všechny jejich aplikace pro průmyslové a firemní použití. Prodáváme a montujeme vjezdové brány, výsuvné parkovací sloupky a související produkty.

Budoucnost- inteligentní dveřní systémy

Již několik let montujeme automatické dveře německého výrobce. Zde spatřujeme velký potenciál pro budoucí rozvoj, protože automatické dveře, ovládané fotobuňkou a pokročilou logikou lze uzpůsobit podle požadavků jakéhokoli zákazníka na autorizovaný vstup, nebo kontrolovaný vstup do firemních, obchodních, nebo správních objektů.

Závěrem lze říci, že naše firma jde vždy s vývojem na trhu a snaží se svým zákazníkům nabídnout moderní produkt s autorizovaným servisem a službami na nejvyšší úrovni.