Montáž garážových vrat a doprava zdarma - 29.01.2016

Garážová vrata s dopravou zdarma

Pořiďte si garážová vrata od nás s dopravou zdarma. Za dodávku a montáž garážových vrat si do okruhu 100 km od středočeského Kolína (obec Vítězov) si nic neúčtujeme.

montáž garážových vrat s dopravou zdarmaCeny paliv šly sice poslední dobou dolů, přesto je dojíždění časově poměrně náročné a proto jsme se rozhodli motivovat ty zákazníky, kteří se nacházejí poblíž naší firmy a vymysleli tuto stálou akci.  Pro ověření, zda je místo realizace do 100 km, použijte prosím následující odkaz: Trasa Vítězov . Také se můžete podívat na výčet větších měst do 100 km. Nicméně jsme schopni dodat naše vrata kamkoli, avšak dopravu si na delší vzdálenosti neúčtujeme jen, pokud je zakázka ve větším objemu.

Díky naší organizaci práce jsme schopni vše provést na jednu návštěvu. Pokud nám pošlete nám poptávku na garážová vrata s vyplněnými rozměry, zavoláme Vám, údaje upřesníme  a garážová vrata namontujeme bez nutnosti předešlého zaměření. To šetří čas i peníze nejenom nám, ale hlavně Vám, našim zákazníkům.

Jste-li proto v dosahu 100 km od naší firmy, neváhejte a můžete ušetřit za vysoce kvalitní vrata. Nabídnout Vám můžeme vrata sekční, rolovací, průmyslová, křídlová, výklopná a další. Navštivte prosím naši sekci věnovanou typům garážových vrat a vyberte si. Těšíme se na spolupráci s Vámi!