Nejen garážová vrata – automatické dveře - 17.03.2015

Nosným programem naší firmy jsou bezesporu garážová vrata, ale stále více instalací zaznamenává náš další segment a tím jsou automatické dveře. Souvisí to s určitým oživením ve stavebnictví po krizi, která odvětví zasáhla a také s technologickým vývojem a větší obeznámeností našich zákazníků s výhodami automatických dveří, pro které nacházejí uplatnění i tam, kde by to ještě nedávno nikoho nenapadlo.

Výhody automatických dveří

cm5Automatické dveře v sobě spojují vysokou užitnou hodnotu s exkluzivním vzhledem a tak jsou vhodné jako reprezentativní vchod do firem, office center, veřejných budov, nebo tam, kde je nutné zajistit omezený vstup, vstup na kartu a podobně. Existuje více typů, podle způsobu užití a kapacity a navíc je možné je naprogramovat na míru podle konkrétních potřeb a místa. Samozřejmostí je výroba na míru a je jen velmi málo omezení pro které by se automatické dveře nedaly nainstalovat. Pro více informací navštivte prosím naše stránky automatické dveře.

Garážová vrata

Garážová vrata jsou nadále klasika a můžeme Vám nabídnout velké množství typů garážových vrat Doorhan od sekčních vrat přes rolovací vrata až ke speciálním vratům průmyslovým. Prohlédněte si prosím naše stránky, naleznete zde popisy jednotlivých druhů, technické specifikace a můžete nám v případě zájmu poslat nezávazný formulář na stránce garážová vrata ceník.

Plastová okna a další sortiment

Naše nabídka je široká. Nabízíme plastová okna, střešní okna, hliníková okna adveře, závory, ploty, parkovací systémy a další.  Vše včetně odborné montáže.  Podrobnosti naleznete stránkách Eurowin, garážová vrata, okna, dveře.