25letAkce pro tento rok:
kvalitní zateplená SEKČNÍ VRATA ZA 15 620,-Kč + DPH

Plastová okna Rehau od Eurowin

Volejte:  606 607 755,  321 671 894 Kontaktní formulář

Okna REHAU Brillant-Designlogo Rehau Systém orientovaný na design a izolační vlastnosti ve stavební hloubce 70 a 80 mm pro nadstandardní bytovou výstavbu REHAU Brillant-Design kombinuje vysokou tepelnou izolaci s tvarovou různorodostí. Ať v 70 mm stavební šířce s 5 izolačními vzduchovými komorami nebo v 80 mm konstrukci se 6 komorami, systém dorazového těsnění vždy počítá s požadavky na nízkoenergetický standard. Elegantní vzhled se zaoblenými hranami, obloukové nebo zešikmené tvary křídlových a rámových profilů.

REHAU BRILLANT
REHAU BRILLANT
REHAU BRILLANT
REHAU Brilliant-Design REHAU Brillant-Designplošně odsazený REHAU Brillant-Design zaoblený

CHARAKTERISTIKA PROFILŮ REHAU BRILLANT

  • stavební hloubka: 70 mm (optimalizace rámu: 80 mm) / dorazové těsnění
  • počet komor: 5 komor (6 komor)
  • tepelná izolace: Uf= 1,2 W/m2K (armování s tepelně přerušeným mostem)
  • hluková izolace: do třídy hlukové izolace 5 (VDI 2719)
  • odolnost proti vloupání: do třídy odolnosti 3 (DIN V ENV 1627)
  • průvzdušnost a těsnost proti dešti hnaného větrem: do skupiny zatížení C (DIN 18055)
  • řešení rohového spojení se zamezením pronikání izotermy rosného bodu

Plastová okna, dveře a okenice v široké škále barevných provedení

barvy Rehau

Výplně stavebních otvorů musí mít schopnost oslovit svým vzhledem

– za tímto účelem je k dispozici nepřeberné množství barevných dekorů a to jak v provedení věrné imitace dřeva, tak i v pastelových barvách. Tyto barevné dekory je možno použít jak v provedení jednostranném, tak i v oboustranných barevných kombinacích. Na pobočkách Kinghouse jsou veškeré vzorky povrchů k dispozici. Po dohodě je možné si vzorníky barev zapůjčit k případnému porovnání povrchů oken, které jste si již nechali namontovat v minulosti.


REHAU GENEO – NOVÁ DIMENZE!

Profil GENEO

GENEO® – ultrastabilní okenní profil.

Z materiálu pro 3.tisíciletí RAU-FIPRO®.

Firma REHAU představila na stavebním veletrhu IBF 08 naprostou novinku, zcela nový progresivní profilový systém GENEO® z technicky vyspělého materiálu RAU-FIPRO®, který měl svoji celosvětovou premiéru na veletrhu Fensterbau počátkem roku 2008 v Norimberku. Tento systém včetně základního materiálu, dosud používaného v letectví apod., je chráněn řadou patentů.

CHARAKTERISTIKA PROFILŮ REHAU GENEO

RAU-FIPRO® – Pokrokový, vysoce moderní materiál

Bezkonkurenčně stabilní materiál
RAU-FIPRO® – technicky vyspělý materiál, dovedený až k dokonalosti. Nejvyšší stabilita a pevnost v kroucení nastavují úplně nová kritéria u systémů okenních profilů. S materiálem RAU-FIPRO® nemusíte pro zachování obvyklých statických vlastností používat žádné přídavné armování.

Unikátní technologie
RAU-FIPRO® je výsledkem 50letého působení firmy REHAU v oblasti vývoje a inovací. Symbolem novinky v této branži je vysoce technicky vyspělý vláknitý kompozit. Promyšlená receptura a výrobní technologie dodávají materiálu vynikající statické vlastnosti.
Po použití v leteckém průmyslu a v konstrukci Formule 1 jsou vláknité kompozity připraveny i pro konstrukce oken s nejvyšším zatížením.

Nadstandardní kvalita
Nejlepší výchozí suroviny a nejvyšší profesionalita při zpracování jsou zárukou vynikající kvality a trvanlivosti okenních profilů z materiálů RAU-FIPRO® i při těch nejvyšších nárocích. Osvědčené materiály REHAU s hladkým povrchem jsou značkou pro profily s vysokou hodnotou a s dlouhodobě snadnou údržbou.

Ultrastabilní pro budoucnost
GENEO® – vize ultrastabilního okenního profilu, bez ocelové výztuže, se stala realitou. Konstrukce profilu, dovedená k dokonalosti, nabízí společně s vysoce technicky vyspělým materiálem RAU-FIPRO® bezkonkurenční výhody při výrobě. Zesílené šroubovací kanály s přídavným příčným vyztužením IVS (integrovaný zesilovací systém), zabezpečují výbornou stabilitu. Zkouškami byla potvrzena třída odolnosti proti vloupání 2 bez přídavného ocelového vyztužení.

Jedinečná tepelná izolace
S hodnotou součinitele tepelného prostupu až do úrovně Uf = 0,85 W/m2K je GENEO® zárukou nejvyšší tepelné izolace a ve své třídě je tento systém absolutně jedinečný. A to i při nízké pohledové výšce od 115 mm. Použitím odpovídajících skel jsou okna z profilů GENEO® vhodné pro nízkoenergetické i pasivní domy.

Geniálně úsporný
GENEO® umožňuje hospodárné skladování a výrobu, manipulace je vzhledem k jeho až o 40 % nižší hmotnosti výrazně jednodušší.
Je nezávislý na cenách oceli. Má nový koncept těsnění s jednotným tvarem těsnících komor na vnější straně křídla a rámu. Šetří náklady i díky svařování bez přídavných přítlaků. Hloubka zasklívací drážky 66 mm je vhodná pro zasklení trojsklem.