Sekční garážová vrata Doorhan - 29.07.2015

Dovolujeme si vám nabídnout sekční garážová vrata DoorHan. Jsou vyráběna v České republice na automatické výrobní lince, která je zárukou těch nejvyšších standardů. Garážová vrata jsou vždy na míru, podle požadavků zákazníka, a tedy vždy skvěle pasují a také fungují. Navíc Vám je nabízíme za ty nejlepší ceny. Použijte prosím náš poptávkový formulář, cenu Vám rádi sdělíme po zadání parametrů.

Nabídka sekčních vrat

schéma sekční vrataSekční garážová vrata mají sedm základních barev, ale lze je možné objednat v jakékoliv barvě stupnice RAL. Vrata se také vyrábějí v  pěti dekorech imitace dřeva. Kombinacemi povrchů, barev a dekorů si můžete vytvořit úplně originální garážová vrata, která Vám budou vzhledově vyhovovat.Sekční garážová vrata DoorHan mají patentovaný systém panelů s přerušeným tepelným mostem a tak odolávají venkovním teplotním extrémům a to jak zimním, tak i letním. Vrata jsou nehořlavá a bezpečná při používání. V naší nabídce máme tyto dva základní typy? Více o tomto typu vrat naleznete na stránce sekční garážová vrata.

Garážová sekční vrata RSD 01

Vrata jsou navržena pro garáže s montážním otvorem do šířky 3 m. Mají panel široký 40 mm a mohou se pochlubit vynikající tepelnou izolací . Dvojité těsnění po obvodu vrat se vyznačuje skvělými vlastnostmi i při velmi nízkých teplotách. Tažné pružiny s prodlouženou životností na boku vrat zajišťují vysokou bezpečnost a zabírají jen minimální prostor nadpraží.

Garážová sekční vrata RSD 02

Tento model garážových vrat je navržen pro garáže s montážním otvorem do šířky 6 m. Můžete si vybrat mezi 10 druhy kování drah, což využijete, pokud máte například nízké, vysoké, nebo šikmé nadpraží. Torzním pružiny zajišťují, že jsou garážová vrata vyvážená v jakékoli poloze a stabilní. Konstrukce vrat, pružin a veškerých komponentů je masivní, vyrobená s ohledem na vysokou životnost a odolnost proti vnějším vlivům.

Více informací o obou typech naleznete na stránce Sekční garážová vrata, specifikace a provedení. Můžeme Vám nabídnout i další naše produkty, jako automatické dveř, vrata, okna, brány, ploty a mnohé další. Navštivte prosím naši hlevní stránku společnosti Eurowin.